reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
U mnie wyszla roznica 2 dni om wzgl usg. I caly czas wszystko sie zgadza wg usg piki co bez dalszych przesuniec
Ja kompletnie tego liczenia nieogarniam [emoji854]

A jak wy to liczycie / jak liczy wam lekarz jeśli macie przesunięcie względem OM?
Dalej tyrzymacie Cię daty OM czy tego przesunięcia. Bo ja mam aż tydzień różnicy i cały czas tak wychodzi z USG i my się trzymamy tego. Z USG mam 11+0 A z OM 12+0
 
O kurcze to nieźle:)
Mój tylko mnie woził i czekał sobie grzecznie w samochodzie. Wtedy na połówkowe to go długo przekonywałam żeby poszedl. Bo sobie myślałam że może nie wie o czym mówi a potem będzie żałować

Coś ty mój siedzi i trzyma mnie za rękę, to dla nas tak naturalne ze nie wyobrażamy sobie inaczej. Zreszta mojego meza nic nie przeraża, sam był zdziwiony, ze ostatnie usg było przez brzuch a nie jak wszystkie dotychczas przez pochwę. Sam rozpoznaje części ciała na usg i potem oboje komentujemy spostrzeżenia.
 
Pościel czytałam, że nie powinna być zbyt wzorzysta, żeby nie przyciągać uwagi dziecka w trakcie przygotowywania się do snu, więc to też wpisuje się w mój minimalistyczny styl i pościel wybiorę jednolitą lub taką unisex jakąś beżową na przykład :D A z resztą to wydaje mi się, że jakby się postarać, to na pewno dużo jest wzorów unisex, tylko zależy co komu się podoba i jaki ma się styl bo każda mama lubi co innego i ma inną wizję :D U mnie bardziej jest styl taki powiedzmy skandynawski :D Proste wzory, pastelowe delikatne kolory, łóżeczka mega mi się podobają takie zwykle najzwyklejsze kanciaste drewniane, a wózek będzie cały czarny bez żadnych wzorków i dodatków :) Ale np dla dziewczynki baardzo podobają mi się ubranka w tzw. brudnym różu oraz w kwiaty - tego niestety dla chłopaka nie kupię :D
Ja też bardzo lubię kwieciste wzory i teraz coraz bardziej się mi podobają w zwierzątka np.w sarenki:-)
Pościele podobają się mi takie że z jednej strony jest wzór, a z drugiej jest gładka.

Lubię mieć taki motyw przewodni i do niego wszystko dopasowane- Ja jestem straszna perfekcjonistka i np jak mi kocyk nie pasuje do całości to nie mogę ma to patrzec🙃🙃🙃
 
Robicie badania prenatalne z powodu zaleceń czy dla wlasnej wiedzy? Bo ja pytałam swojego lekarza i on twierdzi że badania prenatalne są zlecane przede wszystkim gdy mama ma powyżej 35 roku życia a nie ukrywam że wolałabym wykonać te badania tak dla własnego spokoju ducha czy wszystko na pewno jest ok
Większość z nas na pewno dla własnej wiedzy ;)
 
Mój tez mi dał skierowanie do lekarza z certyfikatem zarówno w tej jak i poprzedniej nie znam żadnej koleżanki która by nie robiła usg prenatalnego. A prywatnie byłam bo myślałam ze te odwołają.
 
Ja też bardzo lubię kwieciste wzory i teraz coraz bardziej się mi podobają w zwierzątka np.w sarenki:-)
Pościele podobają się mi takie że z jednej strony jest wzór, a z drugiej jest gładka.

Lubię mieć taki motyw przewodni i do niego wszystko dopasowane- Ja jestem straszna perfekcjonistka i np jak mi kocyk nie pasuje do całości to nie mogę ma to patrzec🙃🙃🙃
To ja tak samo 😂 Ale wyprowadzamy się w przyszłym roku, więc na razie nie chcę za dużo kupować, tylko to co niezbędne i chcę wybrać tak, żeby później móc urządzić z tego pokoik dla dziecka, bo na razie będzie miało tylko kącik w naszej sypialni :)
 
Coś ty mój siedzi i trzyma mnie za rękę, to dla nas tak naturalne ze nie wyobrażamy sobie inaczej. Zreszta mojego meza nic nie przeraża, sam był zdziwiony, ze ostatnie usg było przez brzuch a nie jak wszystkie dotychczas przez pochwę. Sam rozpoznaje części ciała na usg i potem oboje komentujemy spostrzeżenia.
Mój mąż w pierwszej ciąży też jeździł ze mną a teraz lekarz się nie zgadza przez tego koronawirusa i moze dopiero w maju pozwoli przyjść na USG z mezem
 
reklama
Do góry