reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Oki grzecznie czekamy
Uwaga uwaga! Informacja !

Przed chwila wyslalam do administratora liste osob z naszego wątku. Mam nadzieje, iż na watku zamknietym chociaz czesc osob sie ujawni. Link do watku otrzymacie w wiadomosci prywatnej(nie wiem czy to kwestia godzin czy moze dni). Staram sie byc na biezaco. Bardzo prosze o cierpliwosc. W razie pytan zapraszam :)

Mamy z Karoliną przygotowane do Was slowo wstepu wiec bardzo bym prosila o cierpliwosc z wpisami tam :)
 
Och cudownie [emoji173]️ Nie mogę doczekać się swojego badania 7 kwietnia! Jeszcze 1,5 tygodnia 🥰 A Ty w którym tygodniu byłaś na tym badaniu, że można było podać przypuszczalnie płeć? Mam nadzieję, że u nas też się uda [emoji7]

Ja byłam 12+2, choć uważam ze mam młodsza ciąże tak powiedzmy o dwa dni bo owu mi się przesunęła ale chyba dwa trzy dni akurat w tym środkowym tygodniu badań czyli 12 nie robia znaczenia, gorzej jak to 11tc. Z płcią to przez brzuch nie było widać a już dowcipnie było jak nic! Sama widziałam swoim okiem! Sam lekarz mi powiedział, ze rzadko tak dobrze widać na tym etapie[emoji846] Życzę żebyś zobaczyła 7.04 [emoji16]
 
Ukryłam dla was zagadkę w postach
Karolina, masz trochę racji,że forum publiczne,to nie miejsce aby wylewac Twojemu facetowi wiadra pomyj na głowę. Bo gdyby faktycznie taka myśl mu zakielkowala,aby tu wejść, to masz zwyczajnie przesrane. Co jest zrozumiałe z jednej strony,bo ja na jego miejscu byłabym strasznie niezadowolona,gdybym się dowiedziała, że prywatne sprawy omawia z obcymi ludźmi. Ale z drugiej strony weź Ty tak nie konsultuj z nim każdego szczegółu. Olej go i rób swoje. Musisz być niezależna kobieta,która nie pyta się faceta o pozwolenie tylko mu to oznajmia. Czasy średniowiecza się już skończyły 😉
 
Ja byłam 12+2, choć uważam ze mam młodsza ciąże tak powiedzmy o dwa dni bo owu mi się przesunęła ale chyba dwa trzy dni akurat w tym środkowym tygodniu badań czyli 12 nie robia znaczenia, gorzej jak to 11tc. Z płcią to przez brzuch nie było widać a już dowcipnie było jak nic! Sama widziałam swoim okiem! Sam lekarz mi powiedział, ze rzadko tak dobrze widać na tym etapie[emoji846] Życzę żebyś zobaczyła 7.04 [emoji16]
Ojej to cudownie!! 🥰🥰🥰Oby tak było! A to nie jest tak, że teraz na USG każdy dzidziuś ma wyrostek płciowy, który wygląda jak męski, a dopiero potem z tego robi się odpowiednio penis lub pochwa? Bo tak czytałam i zastanawiam się czego mam się spodziewać :D
 
reklama
Karolina, masz trochę racji,że forum publiczne,to nie miejsce aby wylewac Twojemu facetowi wiadra pomyj na głowę. Bo gdyby faktycznie taka myśl mu zakielkowala,aby tu wejść, to masz zwyczajnie przesrane. Co jest zrozumiałe z jednej strony,bo ja na jego miejscu byłabym strasznie niezadowolona,gdybym się dowiedziała, że prywatne sprawy omawia z obcymi ludźmi. Ale z drugiej strony weź Ty tak nie konsultuj z nim każdego szczegółu. Olej go i rób swoje. Musisz być niezależna kobieta,która nie pyta się faceta o pozwolenie tylko mu to oznajmia. Czasy średniowiecza się już skończyły 😉
Karolinie chyba chodziło nie o wylewanie wiadra pomyj, bo przecież nic złego nie napisała, tylko o to, że facet zobaczy, że sprawdziła płeć dziecka i nam napisała, a on się nie zgadzał na sprawdzenie płci i że z tego powodu będzie przypał, chyba że źle zrozumiałam 😆
 
Do góry