reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama

Aneczka_87

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dzisiaj dostałam potwierdzenie badań prenatalnych :) uffff...
Hej, ja miałam wczoraj usg genetyczne, wyszło wszystko w jak najlepszym porządku tak powiedział lekarz, mam nagranie na płytce ☺ mąż nie mógł ze mna wejść że względu na obostrzenia wiadomo 😌 ogólnie na wejściu do szpitala mierzyli każdemu temp, dezynfekcja rąk i ankieta do wypełnienia.

Peony

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej, ja miałam wczoraj usg genetyczne, wyszło wszystko w jak najlepszym porządku tak powiedział lekarz, mam nagranie na płytce ☺ mąż nie mógł ze mna wejść że względu na obostrzenia wiadomo 😌 ogólnie na wejściu do szpitala mierzyli każdemu temp, dezynfekcja rąk i ankieta do wypełnienia.
Fajnie, że wszystko ok :)
Ja byłam dziś. Też pomiar temperatury, dezynfekcja rąk, ankieta, obowiązkowo maseczka, pacjentki umawiane tak, żeby się ze sobą nie spotkały. Się porobiło...

8Ania8

Rozwiązania
1
Wyniki tarczycy rosną, mój gin. Twierdzi że jest dobrze i nie zwiększa dawki leku ani nic nie mówi,nawet skierowania na badania nie chce wystawić. no i te plamienia/uplawy których powodu też nie starał sie ustalić.
Jakie masz TSH i ft4 teraz ? I jaka dawkę bierzesz?

Karolina*87

Rozwiązania
0
Dziewczyny ja nie napisalam, ze jestem kontrolowana on nawet nie jest zazdrosny nigdy by nie przyszło mu do glowy, ze mogę to zdradzić i dobrze myśli.. ale jakby wszedł z ciekawości żeby zobaczyć co sie dzieje na watku, ze duzo z wami pisze albo ze sie smieje do telefonu to nie jest kontrola żeby kogos upodlic.. mysle, ze trochę za daleko poszlyście z interpretacja.. dzis przegadałam z nim powiedzial co czuje trochę się otworzył i go rozumiem bylo lekkie spiecie ale tak naprawdę obylo się bez wiekszego problemu. Przyjelam do wiadomości i powiedziałam, ze nie obiecuje ze wytrzymam bez tej wiedzy zgodził się ze mna zrozumial i powiedział, że jak sprawdze to mam zatrzymac info dla.siebie bo on chce sie dowiedzieć na usg. Szanuje jego wybor. Więc spokojnie to nie terorrysta.. ma ciezki charakter i to bardzo ale tez mam cos do powiedzenia.

Karolina*87

Rozwiązania
0
Oczywiacie szanune wasze opinie i wasza troskę.. jesteście najlepsze.. tylko pamiętajcie, ze faceci tez maja uczucia moj akurat nie umie sie nimi dzielic.. czasami trzeba spojrzeć tez z drugiej strony.. lecę spać rano znowu do pracy.. buziaki

agn92

Rozwiązania
0
Ja mam listopadową córkę i powiem że to bardzo wygodne bo jak trzeba ubierać dziecko w 100 warstw to jeszcze nie jest na tyle mobilne żeby uciekać a na lato przypada ten fajny okres rozwoju - siadanie, raczkowanie. I teraz jak będzie można latem wychodzic to też już na tyle duża że można iść na plac zabaw i w ogóle. Także ja lubię jesienne dzieci :)
a ja to akurat chciałam jesienne dziecko bo do wiosny już będzie łatwiej a na drugie lato juz będzie pewnie biegał :)

reklama
Do góry