reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ile masz głosów na chłopca? masz jakieś na dziewczynkę?
5:1 albo 4:1 już nie pamietam
Ja dopiero Was nadrobiłam ;)

U mnie na prenatalnych wszystko pięknie, maluch 6 cm, wypada na trzy dni starszego czyli 12+4. Przezierność karkowa 1,7 mm, kość nosowa jest, inne parametry też idealnie, także ryzyko wad malutkie [emoji3526][emoji3526] Dodatkowo maluszek ruszał się pięknie, machał rączkami [emoji3526] Odetchnęłam z ulgą dziś zdecydowanie [emoji6]

A co do depilacji, to po ciąży/karmieniu (bo nie wiem czy można) robię sobie laser pachy+nogi+głębokie bikini, już postanowiłam [emoji6]
Super że wszystko ok:) i że masz już za sobą
Co do depilacji w czasie karmienia to można ja robiłam tylko trzeba wiedzieć jaki laser bo nie wszystkimi można
Ale nie pomogło mi ja to jestem jak orangutan więc ciężko trochę
 
5:1 albo 4:1 już nie pamietamSuper że wszystko ok:) i że masz już za sobą
Co do depilacji w czasie karmienia to można ja robiłam tylko trzeba wiedzieć jaki laser bo nie wszystkimi można
Ale nie pomogło mi ja to jestem jak orangutan więc ciężko trochę
Ja w sumie pachy i bikini mam "uciążliwe", bo na nogach jakoś względnie.. ale myśl, że można w ogóle nie używać maszynki i być ciągle gładka jest jak sen po prostu 😍
 
Ja w sumie pachy i bikini mam "uciążliwe", bo na nogach jakoś względnie.. ale myśl, że można w ogóle nie używać maszynki i być ciągle gładka jest jak sen po prostu [emoji7]
Ahh marzenie, dla mnie to nie do spełnienia
Ja mam tak że jak rano się depiluje to ok 15.00 już zaczynają się pojawiać włosy. Z weselami jest mega problem bo w połowie muszę iść obrobić pachy
No żenada
 
Witam się na wieczór,ale lecicie z wpisami [emoji85]
U nas dziś piękna pogoda było w ciągu dnia nawet 16 stopni w cieniu [emoji33] od 10 z córka na dworku trochę ogarnelam w ogrodzie, a mloda wylatała się na tyle ze wkoncu mi zasnęła przed 22 [emoji85] już nie pamietam kiedy tak szybko poszła spać a ja chyba skorzystam i tez się położę [emoji23][emoji23]

Co do depilacji to tez chodzie do time for wax zawsze na brwi i bikini póki co u mnie zamknięty jest punkt.
A co do lasera to mogę polecić taki domowy philips lumea naprawdę fajne efekty daje mimo ze jestem nie systematyczna ale włosy w niektórych miejscach nie rosną już w ogóle albo bardzo słabe i przerzedzone.

Gratuluje maluszków dzisiejszych [emoji2][emoji7]
 
A ja dziś wypiłam malutką, słabą kawę i przed chwilą znowu zwroty :( już mam dość.. a tu 12+2. Kiedy to się skończy...
 
O to rzeczywiście masz szaleństwo [emoji85]
Nooo a wiesz co jest najśmieszniejsze?
Że jestem blondynką z niebieskimi oczami
A w teorii powinnam mieć jaśniutkie delikatne włosy :D ha ha ha
Jak byłam mała to miałam brwi jak Breżniew taka mono brew
Moje nastoletnie czasy przypadały na modę na cieniutkie brwi. To sobie wyobraz jak się umeczylam :D
Jejku jak sobie to przypomnę .... Horror
Za to teraz z brwiami mam w drugą stronę bo przez nieumiejętne wyskubywanie ich to zniszczyłam naturalna linie
 
reklama
Do góry