reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja wczoraj czytałam że 14+0, ale to pewnie też umowne 😉
Nigdy nie byłam niby przesadna ale z jednej strony te 13stke wiele kobiet uznaje jako pechowa liczbę to może dlatego niektóre twierdzą że dopiero 14+0 jest już w miarę bezpieczne... Chociaż np 7 to niby szczęśliwa liczba a do 8 TC jest najwięcej poronienien
 
To było usg prenatalne to w 11-13(+6)?
Tak, to był 13 tc. Mam lekarza też w środę o ile nie odwoła wizyty i wtedy też zrobi badania prenatalne. Z tym że teraz już będę naciskała na dokładność.
Wizyta wczoraj była u lekarza z medicoveru, tam wizyty co 20 min. Lekarz stwierdził że to mało czasu by dokładnie zbadać jedno dziecko a gdzie dwoje.
Najlepsze ze przez tel mówiłam że ciąża bliźniacza i wg lekarza powinni mi umówić dwie wizyty, jedna po drugiej. Ktoś nie ogarnął widocznie a ja nie wiedziałam że tak trzeba
 
reklama
Powiem Wam, że wykonanie USG prenatalnego bez sprawdzenia przezierności karkowej to jakiś żart.
Domagałabym się powtórki.
A jeszcze jak u jednego dziecka nie widział lekarz kości nosowej to już podwójny żart.
Mnie lekarz trochę naciskał na brzuch i prowokował ruchy płodu, by ułożyło się odpowiednio.

Cały dzień boli mnie głowa.
Muszę od jutra regularnie mierzyć ciśnienie.

Na 10.20 mam ginekologa.
Spróbuję zasnąć.
Do jutra babeczki [emoji6][emoji4]
No mi młoda też nie chciała się dać obejrzeć.prerwa w badaniu- jadłam słodycze, skakałam i nic. Kazał przyjść następnego dnia i po półh walki się udało. Masz rację, prenatalne to nie obecność do odfajkowania tylko robota do zrobienia. Moim zdaniem to jest nieskończone badanie.
 
Do góry