reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
A powiem Ci szczerze, że jakoś wyjątkowo się nie stresuje [emoji4] ale nie ukrywam,że już chcialabym być po badaniu. Dobrze, że mam z samego rana,to nie bede pół dnia czekała z niecierpliwością [emoji6]

Trzymam kciuki! Pisz od razu jak będziesz mogła i daj znać :-) tez poszłam z samego rana, żeby nie czekać [emoji846]
 
8 długich, strasznych dni [emoji1751] u mnie w 1 ciazy i teraz OM i USG to jeden dzień różnicy więc w sumie się nie zastanawiałam. Ale ostatnio w kartę ciąży wpisał mi termin USG, które robił w 9+0
Oj znam to [emoji1751]‍[emoji3601]długo przenosiłaś?
Co do terminu to liczy się ten z badań prenatalnych czy z którego USG? U mnie na początku wychodziło, że ciąża jest o 8 dni młodsza, później o 5 dni, a na prenatalnych wyszło, że wszystko już się wyrównało.
 
A ja dzis zaszalałam ale to efekt tego, ze leżę w łóżku [emoji23]

MUFKI z polarem ciepłe rękawiczki DO WÓZKÓW SANEK 7586593714 - Allegro.pl
 
Aha tylko że przeważnie ten z USG jest późniejszy niż z OM bynajmniej tak miałam w pierwszej ciąży a teraz odwrotnie
Nie, czemu tylko późniejszy?
Do zapłodnienia mogło dojść wcześniej w takim przypadku z USG będzie wcześniejszy termin niż z okresu :)
Wszystko ok u ciebie, dziecko może być starsze
 
8 długich, strasznych dni [emoji1751] u mnie w 1 ciazy i teraz OM i USG to jeden dzień różnicy więc w sumie się nie zastanawiałam. Ale ostatnio w kartę ciąży wpisał mi termin USG, które robił w 9+0
Ja 15, termin z usg i om miałam wtedy wyrównany, tak jak teraz wyszło na prenatalnych. Mam nadzieję, że teraz przy drugim porodzie urodzę idealnie w terminie ;)
 
reklama
Do góry