reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja mieszkam w lesie 😂 Moj kot w sobote zastanawial sie czy zlamac zasady kwarantanny 😂 I doceniam to podwórko na prawde, choc bardziej stadne stworzenie ze mnie i czulam sie jak ryba w wodzie w bloku w ktorym sie wychowalam ♥️ Ale poszlam za Mężem i jego upodobaniem do odludzia
 

Załączniki

  • IMG_20200329_105227.jpg
    IMG_20200329_105227.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 90
reklama
Ja mieszkam w lesie 😂 Moj kot w sobote zastanawial sie czy zlamac zasady kwarantanny 😂 I doceniam to podwórko na prawde, choc bardziej stadne stworzenie ze mnie i czulam sie jak ryba w wodzie w bloku w ktorym sie wychowalam ♥ Ale poszlam za Mężem i jego upodobaniem do odludzia
Ja właśnie też poszłam za mężem no ale jak już się kwarantanna skończy to jak wylecę z domu haha to dwa tygodnie nie wrócę haha ja kocham miasto i lubię tłoki ludzi do tego stopnia że przedświąteczne zakupy w supermarketach , kolejki itp uwielbiam wręcz 😂
 
ja kiedyś tez lubilam markety a teraz wręcz nue nawidzę zakupów i co mogę zamawiam przez neta, wieksze zakupy raz na 2-3 miesiące... my mamy dzualke na wsi i planujemy tam maly domek oby jak najszybciej... marzy mi sie kuchnia z wyjsciem na taras [emoji4]
Ja właśnie też poszłam za mężem no ale jak już się kwarantanna skończy to jak wylecę z domu haha to dwa tygodnie nie wrócę haha ja kocham miasto i lubię tłoki ludzi do tego stopnia że przedświąteczne zakupy w supermarketach , kolejki itp uwielbiam wręcz [emoji23]
 
Ja mieszkam w lesie 😂 Moj kot w sobote zastanawial sie czy zlamac zasady kwarantanny 😂 I doceniam to podwórko na prawde, choc bardziej stadne stworzenie ze mnie i czulam sie jak ryba w wodzie w bloku w ktorym sie wychowalam ♥ Ale poszlam za Mężem i jego upodobaniem do odludzia
Cudowny kot i cudowny widok za oknem! My po wykończeniu domu też mamy całą ścianę lasu za domem. Ale do jesieni musimy przesiedziec jeszcze w bloku.
 
Myślę, że doświadczony lekarz wykonujący na co dzień genetyczne USG jest w stanie określić płeć dziecka.
W pierwszej ciąży ( a było to16 lat temu) wykonywałam USG genetyczne w 16 tyg. ciąży.
Poza bardzo dokładnym badaniem i prawidłowym określeniem płci lekarz wskazał datę porodu.
I tego właśnie dnia urodziłam [emoji41]

Zmusiłam się do sprzątania.
Brzuch pobolewa, ale podczas odkurzania przestał.
Może ten ból to kara za leżenie? [emoji16]
Klony zjadły obiad a ja płynę dalej na tej fali wznoszącej. Bo jak siądę to nie wstanę [emoji39]
 
Ja mam dziś straszny niż. Do niczego nie porafie sie zmusic. Spac mi sie chce. W sumie od kilku dni już tak mam. No i jeszcze alergia zaczyna coraz bardziej dawać sie we znaki. Boje sie myśleć co będzie w maju/ czwrwcu- to moje apogeum alergii
 
Ja rok temu z bloku w Warszawie przenioslam się do małego domku na wsi.
I tu mi dobrze 😀. Nie wrocilabym do miasta/bloku.

Co do wagi to w poprzednich ciazach tylam ok 15 kg. Nie wszystko udało się zgubić i tak od paru lat trzymam się wagi ok 68kg.
Teraz ważę już 2.5kg więcej i mam niezły brzuch. Aż się boję co będzie dalej 😱🤔
 
reklama
Do góry