reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Mu mamy nazwisko na R więc mój mąż jest R.R ja W.R więc u nas bez znaczenia [emoji16]
Nam też się nie podobają staropolskie imiona. Ani obcojęzyczne Brajany i Dżesiki. Ani też takie bardzo popularne Ania Pawel itp. Mąż ma imię na literkę K, ja też na K, nazwisko mamy na K to wymyslelismy.. Ksawerego. I jesteśmy bardzo zadowoleni, Ksawuś, Ksawerek. W przedszkolu jeszcze 2 jest ale w starszych grupach wiec nie jest bardzo popularne. Teraz jeśli miałby być synek to już pomysłów brak.. Jeszcze żeby się znów ograniczać do literki K [emoji23]
 
reklama
Z mężem pracujemy w szkołach, mąż na uczelni i niestety wiele imion nam się kojarzy z niezbyt fajnymi podopiecznymi. Mi się podoba Ania, ale mąż ma tak głupia studentkę o tym imieniu że się nie zgodził [emoji1751] podoba mi się też Ola to brat męża nas uprzedził. Katarzyna na szczęście jest dla nas neutralne, miałam same fajne uczennice o tym imieniu [emoji23]
To tak jak mój jak zaczęłam wymieniać imiona to od razu dopawiadal nazwiska albo jakieś przydomki... [emoji2356][emoji2356][emoji2356] No ja pierdziele z takim podejście to dziecko będzie miało imie XYZ [emoji2356]
 
Profesor, który wykonywał USG genetyczne stwierdził, iż w przypadku Nifty zdarzają się niestety błędy.
Porównywali w Instytucie różne testy na przestrzeni lat i najlepiej ponoć wypada Panorama i Harmony.
Nifty to chiński test a pozostałe dwa amerykańskie.
W moim przypadku zaleca Panoramę.
Także nie będę wymyślać tylko pozostanę przy tym.

A dla zainteresowanych wrzucam link porównujący testy.
Jest ich duuużo więcej niż te wymienione powyżej [emoji41]

O dzieki ♥️
 
Właśnie najlepsze są te skojarzenia... [emoji23] Też tak mam... pomimo ładnego imienia nie weźmiesz go bo źle się kojarzy [emoji16][emoji2356] i weź tyg od wybierz [emoji16]
Z mężem pracujemy w szkołach, mąż na uczelni i niestety wiele imion nam się kojarzy z niezbyt fajnymi podopiecznymi. Mi się podoba Ania, ale mąż ma tak głupia studentkę o tym imieniu że się nie zgodził [emoji1751] podoba mi się też Ola to brat męża nas uprzedził. Katarzyna na szczęście jest dla nas neutralne, miałam same fajne uczennice o tym imieniu [emoji23]
 
Ja tak sie cieszylam jak sie dowiedzialam na porodowce ze jest dziewczynka ze na tamta chwile bylo mi obojętnie jak bedzie miala na imie! Serio! Stanęło na Zuzanna Violetta (drugie imie bardzi istotne dla nas-po jek matce chrzestnej, ktora wiedzieliśmy ze od nas odchodzi- zdążyła nacieszyć sie naszą Zuzu tylko pół roku, ale wiem ze czuwa tam z góry ♥️)
 
Mi się Zuza też zawsze podobało[emoji173] Ale ostatnio stało się tak mega popularne, ni3 wiem czy nie najbardziej popularne wśród żeńskich imion.
Ja tak sie cieszylam jak sie dowiedzialam na porodowce ze jest dziewczynka ze na tamta chwile bylo mi obojętnie jak bedzie miala na imie! Serio! Stanęło na Zuzanna Violetta (drugie imie bardzi istotne dla nas-po jek matce chrzestnej, ktora wiedzieliśmy ze od nas odchodzi- zdążyła nacieszyć sie naszą Zuzu tylko pół roku, ale wiem ze czuwa tam z góry [emoji3531])
 
reklama
Mi się Zuza też zawsze podobało[emoji173] Ale ostatnio stało się tak mega popularne, ni3 wiem czy nie najbardziej popularne wśród żeńskich imion.
Wiem właśnie 🤦‍♀️ Moja w grupie nie ma zadnej Zuzi, ja jak chodzilam do szkoky to przez wszytskie klasy mialam jeszcze 2 inne Moniki... Ale wiesz-Twoje dziecko i tak bedzie niepowtarzalne, wyjatkowe ♥️
 
Do góry