reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

To oczywiste!l że zawsze dla mnie będzie najlepsze! [emoji173][emoji173] Ja w klasie nie miałam 2 Weroniki, choć wtedy były dość popularne...
Wiem właśnie [emoji2356] Moja w grupie nie ma zadnej Zuzi, ja jak chodzilam do szkoky to przez wszytskie klasy mialam jeszcze 2 inne Moniki... Ale wiesz-Twoje dziecko i tak bedzie niepowtarzalne, wyjatkowe [emoji3531]
 
reklama
Moja jest Zosia - po zmarlej tesciowej ,wiec nie wybieralismy za duzo.

W byłam pewna że będzie pełno Zosiek a okazuje się że przynajmniej w naszej okolicy ciężko spotkać.W przedszkolu w grupie jest jedną, a są aż 4 Julki,na placu zabaw też są Julki, Zosia jedna.
Drugie dzieciatko też musi mieć imię proste to pewne.

Chociaż moja Zosia mówi że ma na imię Asia :-)
 
Ja mam bardzo popularne imię dlatego dziewczynką wybierałam miej spotykane.
I tak mam Patrycje (Pati) i Maje.
Teraz już Mai jest sporo ale 11 lat temu znałam tylko 1.

U mnie starsza Pati mówi że będzie Danuta i Ignas...... No napewno nieeeee
Młodsza chciałaby Kaje ale dla mnie też odpada.
Ja jestem za Dominikiem i Alicja bądź Natalka
Mąż chce Dawida

Ojjjjj będzie ciężko
 
Moja jest Zosia - po zmarlej tesciowej ,wiec nie wybieralismy za duzo.

W byłam pewna że będzie pełno Zosiek a okazuje się że przynajmniej w naszej okolicy ciężko spotkać.W przedszkolu w grupie jest jedną, a są aż 4 Julki,na placu zabaw też są Julki, Zosia jedna.
Drugie dzieciatko też musi mieć imię proste to pewne.

Chociaż moja Zosia mówi że ma na imię Asia :-)
Przynajmniej pozostaje przy dobrej plci,:) mojej koleżanki córka każe na siebie wołać Franek
Ma 2 latka i tak się przedstawia każdemu
 
Dziewczyny ja już jestem po [emoji7][emoji173] Wszystko dobrze... Jeden taka szczęśliwa, jak dojadę do domku to wstawię wam fotki i opis... Bardzo ruchliwe dziecko za mną, cały czas ruszalo rączkami i nóżkami [emoji173][emoji173][emoji173] No i będzie synuś na 100%... Mąż mega szczęśliwy [emoji7][emoji173]

Suuuuuper [emoji16]
 
Profesor, który wykonywał USG genetyczne stwierdził, iż w przypadku Nifty zdarzają się niestety błędy.
Porównywali w Instytucie różne testy na przestrzeni lat i najlepiej ponoć wypada Panorama i Harmony.
Nifty to chiński test a pozostałe dwa amerykańskie.
W moim przypadku zaleca Panoramę.
Także nie będę wymyślać tylko pozostanę przy tym.

A dla zainteresowanych wrzucam link porównujący testy.
Jest ich duuużo więcej niż te wymienione powyżej [emoji41]

Coś wyszło nie tak w badaniach, że chcesz pogłębiać diagnostykę? Nie wiem,czy dobrze kojarzę, ale Ty chyba byłaś aż 2 razy na prenatalnych?
 
reklama
Moja ginekolog też powiedziała, że jak męczą mnie mdłości to mam nie brać witamin bo mogą to jeszcze nasilić, a dziecko sobie poradzi i weźmie co trzeba. Do skończenia 12tygodnia byłam twarda i brałam Prenatal uno, teraz z powodu tyreotoksykozy mam się wstrzymać do czasu wizyty u endokrynologa i brać tylko kwas foliowy i wit D3 :) trochę się stresuję, że nie dostarczam dziecku tego co potrzebne, ale lekarz chyba nie mówiłby mi o odstawieniu witamin gdyby organizm sam nie miał sobie poradzić. Przynajmniej tak to sobie tłumaczę.
Mi też endokrynolog zakazał brać całego składu witamin z powodu wola guzowatego biorę wit b kwasy dha i naturalne foljany
 
Do góry