reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Jak tak czytam to faktycznie rozstrzał po między naszymi badaniami prenatalnymi jest ogromny.. piszecie ze macie w tym tygodniu, a ja bede już drugi tydzień po takowym badaniu.. jestem ciekawa jak to wyjdzie w końcowym rozrachunku.. kto bedzie się cieszyl jako pierwszy, a kto zamknie nasz watek.. juz sie nie mogę doczekac [emoji3059]
Ja chyba "zamknę " wątek . Termin mam 26/27 . Większość z was już dawno po prenatalnych ja mam za 2 tyg gdzieś . Niektóre z was już 15 tydzień mają a ja 10+0 . Faktycznie jest mega różnica niby miesiąc a taka różnica pare dziewczyn tutaj tez ma termin na wrzesień wiec ja z końca października to czuje się jak taki wyrzutek ostatni 😂
 
reklama
Ja chyba "zamknę " wątek . Termin mam 26/27 . Większość z was już dawno po prenatalnych ja mam za 2 tyg gdzieś . Niektóre z was już 15 tydzień mają a ja 10+0 . Faktycznie jest mega różnica niby miesiąc a taka różnica pare dziewczyn tutaj tez ma termin na wrzesień wiec ja z końca października to czuje się jak taki wyrzutek ostatni 😂
Ja mam niby termin wg om na 26 i prenatalne mam 8 kwietnia dopiero hehe chociaż wg USG mam na 21/22 października więc mamy zbliżone terminy:)
 
Ja z USG na 9 października mi się przesuwa... Na pierwszym USG był 12 październik [emoji4] zobaczymy jak się zakończy [emoji16]
Ja chyba "zamknę " wątek . Termin mam 26/27 . Większość z was już dawno po prenatalnych ja mam za 2 tyg gdzieś . Niektóre z was już 15 tydzień mają a ja 10+0 . Faktycznie jest mega różnica niby miesiąc a taka różnica pare dziewczyn tutaj tez ma termin na wrzesień wiec ja z końca października to czuje się jak taki wyrzutek ostatni [emoji23]
 
Ja mam niby termin wg om na 26 i prenatalne mam 8 kwietnia dopiero hehe chociaż wg USG mam na 21/22 października więc mamy zbliżone terminy:)
Ja mam wg OM na 27 października a wg usg mam na 26 października. Na prenatalne musze poczekać do połowy kwietnia. Dopiero jestem na etapie mega mdłości i wymiotów z zwiększona siła także 5 lub 6 dni byłam nie do życia. Dziś wstałam żeby zobaczyć co się w kuchni dzieje i jestem lekko przerażona musze umyć kuchenkę a tak to spoko
Ciezko pogodzić obowiązki gdy ma się bardzo ciężkie dni z mdlosciami ale daje rade mąż dużo dużo pomaga ogólnie to wszystko robi nawet śniadanie mi robi przed pracą i przynosi do łóżka żebym wstawać nie musiała. Ale gdy już pojedzie do pracy muszę sobie radzić sama
 
Ja chyba "zamknę " wątek . Termin mam 26/27 . Większość z was już dawno po prenatalnych ja mam za 2 tyg gdzieś . Niektóre z was już 15 tydzień mają a ja 10+0 . Faktycznie jest mega różnica niby miesiąc a taka różnica pare dziewczyn tutaj tez ma termin na wrzesień wiec ja z końca października to czuje się jak taki wyrzutek ostatni 😂
Ja te cztery lata temu miałam termin na 25 października, no i byłam jedną z ostatnich na forum, które urodziły 😍 Od połowy września już był czad, bo cały czas się porody sypały 😁
 
Ja chyba "zamknę " wątek . Termin mam 26/27 . Większość z was już dawno po prenatalnych ja mam za 2 tyg gdzieś . Niektóre z was już 15 tydzień mają a ja 10+0 . Faktycznie jest mega różnica niby miesiąc a taka różnica pare dziewczyn tutaj tez ma termin na wrzesień wiec ja z końca października to czuje się jak taki wyrzutek ostatni 😂

Ja z om mam termin na 25. Ale możesz urodzić 2 lub 3 tygodnie przed terminem i to już początek października.
Na pewno sporo osób tutaj urodzi we wrześniu. Oby nikt wcześniej.
 
Ja mam wg OM na 27 października a wg usg mam na 26 października. Na prenatalne musze poczekać do połowy kwietnia. Dopiero jestem na etapie mega mdłości i wymiotów z zwiększona siła także 5 lub 6 dni byłam nie do życia. Dziś wstałam żeby zobaczyć co się w kuchni dzieje i jestem lekko przerażona musze umyć kuchenkę a tak to spoko
Ciezko pogodzić obowiązki gdy ma się bardzo ciężkie dni z mdlosciami ale daje rade mąż dużo dużo pomaga ogólnie to wszystko robi nawet śniadanie mi robi przed pracą i przynosi do łóżka żebym wstawać nie musiała. Ale gdy już pojedzie do pracy muszę sobie radzić sama
Oj biedna współczuję😄 ja akurat w tej ciąży za dużo wymiotów nie miałam tak może z 3 tygodnie mnie tylko męczyło a teraz już tylko czasami rano i wieczorem mi nie dobrze ale nie wymiotuje tak 😄 ale w pierwszej ciąży przez 3 miesiące od rana do wieczora wymiotowałam jak kot , buzia cała w popękanych krwinkach masakra... Narzeczony z moją matką wybierali modele sukni ślubnej i kolory wystroju sali a ja kleczalam przy porcelanie 🙈
 
Ja z om mam termin na 25. Ale możesz urodzić 2 lub 3 tygodnie przed terminem i to już początek października.
Na pewno sporo osób tutaj urodzi we wrześniu. Oby nikt wcześniej.
Swoją drogą to stresujące później jak czekasz na swój poród hahah właściwie się tocząc a widzisz że wszystkie po kolei rodzą 😄
 
reklama
Oj biedna współczuję😄 ja akurat w tej ciąży za dużo wymiotów nie miałam tak może z 3 tygodnie mnie tylko męczyło a teraz już tylko czasami rano i wieczorem mi nie dobrze ale nie wymiotuje tak 😄 ale w pierwszej ciąży przez 3 miesiące od rana do wieczora wymiotowałam jak kot , buzia cała w popękanych krwinkach masakra... Narzeczony z moją matką wybierali modele sukni ślubnej i kolory wystroju sali a ja kleczalam przy porcelanie 🙈
O matko 3mies nawet nie strasz 😵
Mi się zaczęło 4tyg temu ale znikło i przyszło z 2tyg temu ale od tygodnia mam mega nasilone ja liczę na to ze to zniknie bo się już zastanawiałam czy nie mam za mało wody w organizmie lub nie brakuje mi elektrolitów bo wszystko wracam no i z czego ta dzidzia urośnie
 
Do góry