reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

O matko 3mies nawet nie strasz 😵
Mi się zaczęło 4tyg temu ale znikło i przyszło z 2tyg temu ale od tygodnia mam mega nasilone ja liczę na to ze to zniknie bo się już zastanawiałam czy nie mam za mało wody w organizmie lub nie brakuje mi elektrolitów bo wszystko wracam no i z czego ta dzidzia urośnie
Nie martw się dzidzia weźmie z twojego organizmu😄 mi lekarz kazał mierzyć ciśnienie i sprawdzać czy skóra nie robi się sucha i w razie czego do szpitala na kroplowke z tym że teraz z koronawirusem to szpital raczej odpada. Jak ci się tak będzie utrzymywało to na wizycie powiedz lekarzowi ponoć są specyfiki które powstrzymują te mdłości😄
 
reklama
Ja chyba "zamknę " wątek .(...) Faktycznie jest mega różnica niby miesiąc a taka różnica pare dziewczyn tutaj tez ma termin na wrzesień wiec ja z końca października to czuje się jak taki wyrzutek ostatni [emoji23]

11 dni po terminie rodziłam. Zamykałam wątek na lutówkach, miałam termin na 18. a urodziłam 1. marca. To nic strasznego być ostatnią. Pierwsze mamusie rodziły już w połowie stycznia [emoji854] nie warto się tak wszystkim stresować
 
11 dni po terminie rodziłam. Zamykałam wątek na lutówkach, miałam termin na 18. a urodziłam 1. marca. To nic strasznego być ostatnią. Pierwsze mamusie rodziły już w połowie stycznia [emoji854] nie warto się tak wszystkim stresować
Ja się nie stresuje 😉 bardziej tymi moimi mega mdlosciami pomału zaczynam coś robić od ponad tygodnia i tak aż dziwnie.
 
reklama
Ja mam wg OM na 27 października a wg usg mam na 26 października. Na prenatalne musze poczekać do połowy kwietnia. Dopiero jestem na etapie mega mdłości i wymiotów z zwiększona siła także 5 lub 6 dni byłam nie do życia. Dziś wstałam żeby zobaczyć co się w kuchni dzieje i jestem lekko przerażona musze umyć kuchenkę a tak to spoko
Ciezko pogodzić obowiązki gdy ma się bardzo ciężkie dni z mdlosciami ale daje rade mąż dużo dużo pomaga ogólnie to wszystko robi nawet śniadanie mi robi przed pracą i przynosi do łóżka żebym wstawać nie musiała. Ale gdy już pojedzie do pracy muszę sobie radzić sama

Ja tez koniec października niby wychodzi 22/23 więc razem zamkniemy :)
 
Do góry