reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Czy jest tu mama która przyjmuje neoparin? To moja 2 ciaza z takimi zastrzykami. Wcześniej bralac clexane (czy jakoś tak) i były one spoko. Jednak podawanie Neoparinu jest katorga! Okropnie boli podanie tego dziadostwa w brzuch 😭 nie pamiętam aby przy poprzednich zastrzykach występowało coś takiego
Ja robię, no i tak 9 na 10 zastrzyków nic nie boli.. Ale czasem mi się zdarza piekielny ból, ale nie wiem czemu 😉
 
reklama
Hehe u nas też podobnie, my blondyni ja z niebieskimi oczami mąż z zielonymi a dziecko z czarnymi włosami się urodziło :D
Ale nie niepokoiło mnie to bo ja też tak wyglądałam jak się urodziłam zajaśniały mi potem włosy
Ja to się zastanawiam do kogo nasze będzie podobne, ale coś czuję, że cały tatuś 😂 Ja jasna blondynka z szarymi oczami i jasną karnacją, a on kruczoczarne włosy, gęsta czarna broda, brązowe oczy i lekko ciemniejsza karnacja 😂 Ale chciałabym żeby było podobne do starego, zobaczymy 😆
 
No ja się dziwię że mi powiedział... zapytał czy chce wiedzieć kto to... A ja mówię że oczywiście [emoji7] To pokazał i fajfusa i powiedział że będzie synek [emoji173][emoji173][emoji173] tak był dobrze odwrócony ze nawet na zdjęciu widać [emoji7][emoji173]
Fajfusa na tym etapie to też dziewczynki mają :) Tu o kąt nachylenia chodzi! :D
 
Ja to się zastanawiam do kogo nasze będzie podobne, ale coś czuję, że cały tatuś [emoji23] Ja jasna blondynka z szarymi oczami i jasną karnacją, a on kruczoczarne włosy, gęsta czarna broda, brązowe oczy i lekko ciemniejsza karnacja [emoji23] Ale chciałabym żeby było podobne do starego, zobaczymy [emoji38]
No to jest duża szansa, 'ciemne' geny są mocniejsze z reguły
 
Ja chyba będę musiała bo w poprzedniej bardzo mocno mi wywaliło znaczniki krzepliwosci z krwii. I obecnie Pani doktor zapisla mi mała dawkę na wszelki wypadek jakby coś tam się zaczęło dziać.
To współczuję ja się tak panicznie boję igły że jak widzę pielęgniarkę to momentalnie mi słabo 🙈 nawet przy pierwszym porodzie jak w trakcie mi mieli pobrać krew do badania zanim krew pępowinowa pobierali to się tak spielam że nie mogli krwi pobrać bo nie leciała i 4 pielęgniarki pobierały bo żadnej nie chciała krew lecieć więc nie wiem co jest ze mną nie tak że się tak stresuje
 
reklama
Ja to się zastanawiam do kogo nasze będzie podobne, ale coś czuję, że cały tatuś 😂 Ja jasna blondynka z szarymi oczami i jasną karnacją, a on kruczoczarne włosy, gęsta czarna broda, brązowe oczy i lekko ciemniejsza karnacja 😂 Ale chciałabym żeby było podobne do starego, zobaczymy 😆
Ja szaro niebieskie oczy, mysi kolor włosów. Mój mąż oczy czarne, włosy czarne i ciemniejsza karnacja skory. Nie ciemna ale no ciemniejsza jak po dobrych wakacjach 😃. Przy cc wyciągają córkę i mówią "jakie ma piękne czarne włoski" ja w myślach *urwa super, nosiłam pod sercem tyle miesięcy, tyle się wycierpiałam jeszcze teraz mnie pokroili a córka będzie 100% tatusiem? Już chciałam się obrazić i iść sobie do domu ale nagle słyszę, że ma piękne niebieskie oczka. Nooooo myślę sobie chociaż oczy będą po mamusi. I tak bylo... Do roku jakoś? Później oczy zaczęły jej ciemnieć i nagle się okazało że są ciemno brązowe prawie czarne jak tatuś 🙄 ma fart tatuś, że ładne dzieci płodzi 😂
 
Do góry