reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Tego sie wlasnie obawiam 😂 bo moja 7latka to. Do rany przyłóż - kochana, w wozku potrafila jak byla malenka spac po 4 godz... Tera tez cudowna, choc coraz czesciej pokazuje swoje ja-dość charakterna. Ale moze to i dobrze
Mój mąż twierdzi że nasz Syn ma mój charakter np heh z wyglądu cały tatuś to chociaż charakter ma mój hm fakt że ja do grzecznych nie należę raczej jestem wyszczekana i zawsze musi być po mojemu i ogólnie ponoć zaraza ze mnie więc może faktycznie nie ma się co dziwić że mały jest nieznośny🙈
 
reklama
U mnie coś kombinują z prenatalnymi.
Chcą sobie skrócić pracę do 14.00 i przekładają wszystkich mnie chcieli przełożyć na wcześniej ale nie mogę bo nie mam z kim dziecka zostawić mąż po 14.00 wraca.
Tak więc nie wiem czy mi nie odwołają wogole

Mam jeszcze w luxmedzie z pakietu ale one są takie kiepskie dlatego zależało mi bardziej na tych prywatnych
 
Dziewczyny mój syn jak sie urodzil był dzieckiem idealnym w nocy budzil sie tylko raz i zawsze jak w zegarku chwile po 2 w nocy butla i spal do 9.. gdyny nie kolki przez mc to moglam robic wszystko i nie czulam obciazenia, ze mam dziecko teraz mam szatana wiecznie jest na nie ciagle sie obraza owocow warzyw nie chce jeść.. chociaz nie mogę powiesziec bo jest bardzo samodaielny rano wstaje myje się idzie sam do szkoly wraca sam robi lekacje i ogarnia sobie jedzenie w domu jak zrobi sie głodny typu tosty kanapki czy nawet parowke wrzuca na patelnie robi serduszko i wbija jajko.. ale pyskaty to jest mega i to chyba po mnie bo ja przez zycie musialam stać się twarda... alr coś czuje, ze z drugim to juz tak latwo nie będzie..
 
reklama
To wyjątkowe dziecko! Genetycznie mało było szans na takie połączenie :) Cudny [emoji3059]
Prawda:)
U mnie jest też śmiesznie bo córka się ciemna urodziła z czarnymi włosami a my blondyni tylko nie z tych bladych tylko tacy żółci jesteśmy obydwoje

A u mojej koleżanki jest odwrotnie oni są obydwoje bardzo ciemni koleżanka wygląda jak mulatka mają 3 dzieci i te dzieci do jakiegoś 5 roku życia to platynowy blondyni
Ma teraz takiego maluszka 2 latka i przy starszym rodzeństwie i rodzicach wygląda jak adoptowany:)
 
Do góry