reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Jka tam Wasze wizyty u lekarzy odbywają się? Właśnie dzwoniła moja ginekolog, że zamyka gabinet, bo przyjmuje prywatnie w bloku mieszkalnym. Powiedziała, że nie może ryzykować, no w summa rację 😌Mam dzwonić po świętach i wtedy okaże się co dalej. Ogólnie zapytała o wyniki prenatalnych i powiedziała, że w razie czego dzwonić. A jak jest u Was?
 
reklama
U mnie normalnie bo prywatna klinika.
Jka tam Wasze wizyty u lekarzy odbywają się? Właśnie dzwoniła moja ginekolog, że zamyka gabinet, bo przyjmuje prywatnie w bloku mieszkalnym. Powiedziała, że nie może ryzykować, no w summa rację [emoji18]Mam dzwonić po świętach i wtedy okaże się co dalej. Ogólnie zapytała o wyniki prenatalnych i powiedziała, że w razie czego dzwonić. A jak jest u Was?
 
Jka tam Wasze wizyty u lekarzy odbywają się? Właśnie dzwoniła moja ginekolog, że zamyka gabinet, bo przyjmuje prywatnie w bloku mieszkalnym. Powiedziała, że nie może ryzykować, no w summa rację 😌Mam dzwonić po świętach i wtedy okaże się co dalej. Ogólnie zapytała o wyniki prenatalnych i powiedziała, że w razie czego dzwonić. A jak jest u Was?
U mnie w centrum medycznym odwiołują wszystkie wizyty, oprócz wizyt ciężarnych 👍
 
Oj moja Zosia była przekochanym niemowlakiem:-) dobrze spała,budzila się tylko na jedzenie,nie miała kolek,w dzień dwie drzemki,sama dużo leżała,zajmowała się sama zabawkami - miałam na prawdę dużo spokoju i odpoczynku.ale tak od 2 lat to jest niedoogarniecia - jest mega ruchliwa ,aktywna,na chwilę nie potrafi się skupić,ciągle ktoś musi jej poświęcać czas bo sama się nie zajmie chociaż już się naprawdę wysilam żeby jej wynajdowac różne ciekawe zajecia,ciekawa świata bardzo - codziennie tysiąc pytań ,a i zaczyna być pyskata .Jak zylismy w trybie praca i przedszkole to to było znosne ale teraz przy siedzeniu w domu,ja już mam na prawdę dosc:-) teraz ogląda bajkę i skacze obok mnie na kanapie bo nie usiedzi 🤣
 
Jka tam Wasze wizyty u lekarzy odbywają się? Właśnie dzwoniła moja ginekolog, że zamyka gabinet, bo przyjmuje prywatnie w bloku mieszkalnym. Powiedziała, że nie może ryzykować, no w summa rację 😌Mam dzwonić po świętach i wtedy okaże się co dalej. Ogólnie zapytała o wyniki prenatalnych i powiedziała, że w razie czego dzwonić. A jak jest u Was?
U nas narazie normalnie ,ale mamy przychodzić w rękawiczkach i maseczkach.
Do przychodni wejście na domofon.Czeka się q samochodzie.Waumie i ten prywatny i na NFZ normalnie przyjmują ciężarne.
 
Jka tam Wasze wizyty u lekarzy odbywają się? Właśnie dzwoniła moja ginekolog, że zamyka gabinet, bo przyjmuje prywatnie w bloku mieszkalnym. Powiedziała, że nie może ryzykować, no w summa rację 😌Mam dzwonić po świętach i wtedy okaże się co dalej. Ogólnie zapytała o wyniki prenatalnych i powiedziała, że w razie czego dzwonić. A jak jest u Was?
Ja prowadzę ciążę w Luxmedzie, no i mam nadzieję, że nie odwołają wizyty za tydzień... Sama póki co odwołałam endokrynolog i zmieniłam na teleporade..
 
Jka tam Wasze wizyty u lekarzy odbywają się? Właśnie dzwoniła moja ginekolog, że zamyka gabinet, bo przyjmuje prywatnie w bloku mieszkalnym. Powiedziała, że nie może ryzykować, no w summa rację 😌Mam dzwonić po świętach i wtedy okaże się co dalej. Ogólnie zapytała o wyniki prenatalnych i powiedziała, że w razie czego dzwonić. A jak jest u Was?
U mnie też normalnie bo prywatna przychodnia jedynie to nie przyjmuje wszystkich kobiet na normalne wizyty jedynie ciężarne mają wizyty bez zmian żeby było bezpiecznie więc luz😄
 
To chyba widzę taką zależność- jeśli dziecko było spokojnym bezproblemowym niemowlakiem to w wieku kilku lat zmienia sie w diabełka a te dzieci które były ryczące i absorubujące to zmieniają się w aniolki 😊 moj tak do roku ciagle ryczal, chcial byc tylko na rekach, żadnego wózka i fotelika, ciagle marudny, słońce go wkurzało, wiatr go wkurzał, piasek na plaży no wszystko dosłownie. Teraz nadal jest taki wrażliwy ale ta wrażliwość zmieniła oblicze na troske o innych, dzielenie sie z innymi, posłuszeństwo
 
reklama
Do góry