reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

My z mężem jesteśmy do siebie dość podobni, oczy tego samego koloru i włosy też, więc mogę sobie wmawiać, że do mnie też będzie podobne (syn to skóra zdjęta z taty).
Moje dziecko też należało do tych spokojnych. Długi nocny sen trwał zawsze nieprzerwanie od 23 do 5 rano, bez podudki. Dla mnie to było spełnienie marzeń :) nie miał kolki, nie gorączkował podczas ząbkowania ani nawet po szczepieniach. Mam nadzieję, że drugie będzie identyczne, ale obawiam się, że teraz oberwę podwójnie heheh
Wróciłam właśnie z kolejnej wizyty. Niestety dogania mnie nadciśnienie. Muszę przez tydzień kontrolować cztery razy dziennie i po tygodniu przyjść na wizytę kontrolną, żeby ustalić dawkę leku. Dostanę dopegyt. No trudno. Ważne, że wszystko jest zauważone i kontrolowane.
 
reklama
U mnie też trzeba mieć maseczki. Kupienie chirurgicznych graniczy z cudem (ja mam zapas). Można kupić takie powiedzmy "domowe" ręcznie szyte. Rekawiczek też nigdzie już nie ma
Mi maseczki też już się kończą a rękawiczek nie mam wogole już wczoraj byłam w aptece i się pytałam czy dostaną to mi Pani powiedziała raczej nie bo są duże braki...więc nie wiem jak to dalej bedzie...
 
U nas synek 9 lat do 8 lat był grzeczniutki każdy go hwalił teraz też inteligentny w miarę się słucha tylko wiadomo już duży to ma więcej swojego świata. Ale w sytuacjach trudnych podbramkowych nie do zdarcia zawsze pomocny
O kurcze, ja zawsze myślałam że dziewczynki to takie grzeczne...? Ja mam synka prawie 4 lata i jest taki grzeczny że trudno byłoby mi znaleźć jakiś powód do narzekania na niego. Całe dnie pięknie się bawi, troche z nami, troche sam. Samochodzikami, puzzle, malowanki, klocki. Żadnych potworów, pistoletów, czy łobuzowania. W ciągu dnia często przychodzi żeby dać buziaka, przytulić się. Rano dziś przyszedł do sypialni i powiedział : "mamusiu zakrywam ci stópki kołdrą bo masz odsłonięte i będzie im zimno" [emoji7]Może to jednak chłopcy są bardziej grzeczni? Ciekawa jestem jaki mi się drugi trafi. Ale widzę po znajomych, że często tak jest że jedno dziecko takie kochane a drugie diabeł wcielony choć geny i wychowanie to samo [emoji33]
 
Dziewczyny pomocy
[emoji17] Od 18 to juz ponad 6godz chce mi leb rozsadzic [emoji2356] Co na tak okropny bol głowy mam wziac/zrobic? Zimne oklady pomagaja na chwilę...
Mnie wczoraj też strasznie głowa bolała. Dużo piłam, do tego kawa ale na krótko pomogało i w sumie nie wiem czy w ogóle. Ciśnienie ok 110/60, tylko puls ciut wyżej 78. W sumie nie wiem czemu, dawno tak nie miałam. Z reguły pomaga woda z cytryną ale cytryny brak.
 
reklama
Prawda:)
U mnie jest też śmiesznie bo córka się ciemna urodziła z czarnymi włosami a my blondyni tylko nie z tych bladych tylko tacy żółci jesteśmy obydwoje

A u mojej koleżanki jest odwrotnie oni są obydwoje bardzo ciemni koleżanka wygląda jak mulatka mają 3 dzieci i te dzieci do jakiegoś 5 roku życia to platynowy blondyni
Ma teraz takiego maluszka 2 latka i przy starszym rodzeństwie i rodzicach wygląda jak adoptowany:)
Właśnie wielokrotnie widziałam rodziców „ciemnych” i dzieciaczki z białymi włosami :D Potem im ciemniały, ale tak siak to niesamowite, że tak się zmieniają :)
 
Do góry