reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Nie martw sie :) ja na wieczor od linii zeber w dol jak polamana chodze :) stary sie smieje ze chodzik trzeba kupic i podporki jak dla niepelnosprawnych zamontowac w domu :)
Hehe, no czasem mam wrażenie,że już się toczę jak jakaś orka a gdzie tu jeszcze dwa miesiące? I niby zapowiadają gorący sierpień..
 
Cześć dziewczyny 😊
W czwartek założyłam ten pessar, od razu czuje się fatalnie, w ogóle mam wrażenie że to czuje 😩 i póki co drugi dzień brzuch się okropnie napina, twardnieje i trochę boli, czuje się od razu taka chora, bo co zrobię kilka kroków to muszę usiąść. Lekarz mówił że jak nie będzie przechodzić przy odpoczynku czy po nospie to szpital. To moja pierwsza ciąża więc nawet nie wiem co jest normalne a co nie ... Dziś kończę 30 tydzień więc jeszcze chwile musi dzidziuś siedzieć 💪🏻 I u mnie póki co ciagle chłopczyk, myśle że płeć już się nie zmieni 😂
 
Hej dziewczyny !
Mam pytanie czy któraś z was spotkała się z bólem żeber w ciąży ? Od 2 dni bolą mnie lewa strona pod żebrami . Najgorzej jak sie schyle albo chce się przekręcić i przy dotyku
Tak mnie też boli pod zebrami po lewej stronie już jakiś czas, w pierwszej ciąży też tak miałam. Szczególnie to czuje wieczorem jak juz leze czy siedze, nie mogę sie wogole wtedy wygodnie ułożyć. Ja myślę że to macica się rozrasta i dzidziuś rośnie a to uciska coraz bardziej wszystkie narządy i stąd ten ból :)
 
Cześć dziewczyny 😊
W czwartek założyłam ten pessar, od razu czuje się fatalnie, w ogóle mam wrażenie że to czuje 😩 i póki co drugi dzień brzuch się okropnie napina, twardnieje i trochę boli, czuje się od razu taka chora, bo co zrobię kilka kroków to muszę usiąść. Lekarz mówił że jak nie będzie przechodzić przy odpoczynku czy po nospie to szpital. To moja pierwsza ciąża więc nawet nie wiem co jest normalne a co nie ... Dziś kończę 30 tydzień więc jeszcze chwile musi dzidziuś siedzieć 💪🏻 I u mnie póki co ciagle chłopczyk, myśle że płeć już się nie zmieni 😂
Jej, nie zazdroszczę. Ale dla maleństwa wszystko jesteśmy w stanie znieść. Ja też nie mam porównania i nie wiem kiedy to normalne,że brzuszek jest twardy. Bo już chyba ten czas,że trochę będzie, dzidzia rośnie, ma coraz mniej miejsca. Jedyne co to potrafię już odróżnić czkawkę :) właśnie malutka sobie czka jak to pisze ;)
 
Tak mnie też boli pod zebrami po lewej stronie już jakiś czas, w pierwszej ciąży też tak miałam. Szczególnie to czuje wieczorem jak juz leze czy siedze, nie mogę sie wogole wtedy wygodnie ułożyć. Ja myślę że to macica się rozrasta i dzidziuś rośnie a to uciska coraz bardziej wszystkie narządy i stąd ten ból :)
No to w porządku . W środe mam wizytę to zobaczę malutką i ile waży 😊 już się nie mogę doczekać . Odnośnie czkawki . Nie mam pojęcia jak to odróżnić ? Również słyszałam że sierpień ma być gorący . Oby te 2 miesiące szybciutko zleciały
 
No to w porządku . W środe mam wizytę to zobaczę malutką i ile waży 😊 już się nie mogę doczekać . Odnośnie czkawki . Nie mam pojęcia jak to odróżnić ? Również słyszałam że sierpień ma być gorący . Oby te 2 miesiące szybciutko zleciały
Ja też słyszałam że ma być gorący masakra nie wiem jak to zniosę. Uwielbiam gorąca ale nie w tym roku hehe już coraz ciężej a taki upał nas dobija. Ale tak jeszcze dwa miesiące oby zleciało. Jak dla mnie to maluszek już może wychodzić we wrześniu 😊😊
 
Ja też słyszałam że ma być gorący masakra nie wiem jak to zniosę. Uwielbiam gorąca ale nie w tym roku hehe już coraz ciężej a taki upał nas dobija. Ale tak jeszcze dwa miesiące oby zleciało. Jak dla mnie to maluszek już może wychodzić we wrześniu 😊😊
Ja też nie ukrywam chciałabym we wrześniu 😆 . Zobaczymy czy malutka będzie chciała 😆
 
reklama
Do góry