reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Cześć dziewczyny [emoji4]
W czwartek założyłam ten pessar, od razu czuje się fatalnie, w ogóle mam wrażenie że to czuje [emoji30] i póki co drugi dzień brzuch się okropnie napina, twardnieje i trochę boli, czuje się od razu taka chora, bo co zrobię kilka kroków to muszę usiąść. Lekarz mówił że jak nie będzie przechodzić przy odpoczynku czy po nospie to szpital. To moja pierwsza ciąża więc nawet nie wiem co jest normalne a co nie ... Dziś kończę 30 tydzień więc jeszcze chwile musi dzidziuś siedzieć [emoji1320] I u mnie póki co ciagle chłopczyk, myśle że płeć już się nie zmieni [emoji23]
Hej, ja też z pessarem i do tego częste twardnienie brzucha. Biorę magne b6 forte 5 tabletek dziennie. Jak mam gorszy dzień częstsze skurcze i leżenie nie pomaga to biorę nospę
 
reklama
Hej. Też miałam wam napisać. Byliśmy na wizycie w 29+3. Jest chłopak z widocznymi jajkami [emoji23] W w9+3 ważył 1710g i zapowiada się że małym kabanem [emoji23][emoji23] Trochę zaspany na zdjęciu [emoji16]
USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1595864599265_6693541272160402660.jpeg
 
reklama
Do góry