reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja się pakuję dopiero we wrześniu :) Biorę małą walizkę na kółkach i mommy baga :) Baga położę sobie na górze walizki. Ale i tak potrzebuję jeszcze zgrzewkę muszynianki, to pewnie przy wejściu do szpitala ktoś mi pomoże jeśli zrobią zakazy ponowne.
A powiedz kochana jak ta mommy bag? Czy rzeczywiście jest taka pojemna jak opisują? Ciągle o niej mysle,ale się waham bo jednak mało nie kosztuje.
 
A powiedz kochana jak ta mommy bag? Czy rzeczywiście jest taka pojemna jak opisują? Ciągle o niej mysle,ale się waham bo jednak mało nie kosztuje.
Jeszcze nie przyszła, ale ma ją moja koleżanka i szwagierka - obydwie pakują się w nie razem z najmłodszym dzieckiem i bardzo sobie chwalą :) Ostatnio nawet oglądałam na żywo u nich to bez kitu mega pojemna, nawet dziecko można tam schować haha 🤣 Ja wybrałam kremową ☺ Wezmę ją razem z małą walizeczką na kółkach do szpitala :) Potem posłuży na wyjazdy, których mamy sporo, bo mamy rodzinę w innym województwie i często wyjeżdżamy na weekendy :)
 
Jeszcze nie przyszła, ale ma ją moja koleżanka i szwagierka - obydwie pakują się w nie razem z najmłodszym dzieckiem i bardzo sobie chwalą :) Ostatnio nawet oglądałam na żywo u nich to bez kitu mega pojemna, nawet dziecko można tam schować haha 🤣 Ja wybrałam kremową ☺ Wezmę ją razem z małą walizeczką na kółkach do szpitala :) Potem posłuży na wyjazdy, których mamy sporo, bo mamy rodzinę w innym województwie i często wyjeżdżamy na weekendy :)
No to powiem,że chyba mnie przekonałas. Też wtedy bym wzięła najmniejsza walizeczkę. Tylko musze poszukać takiej z napisem familly bag co to by mąż mógł też używać ;) a skąd zamawialas?
 
Zamówiłam na allegro - wychodziła najtaniej w kolorze, ktorym chciałam. Czarna że zlotym napisem ;) taki też kupiliśmy wózek, czarny z jakims złotym stelażem. Mam nadzieję,że będę zadowolona ;)
Na pewno :) Ja wybrałam kremową :) Jeszcze z toreb czeka mnie wybór torby do wózka 🤣

Polecacie jakieś firmy?
 
reklama
Na pewno :) Ja wybrałam kremową :) Jeszcze z toreb czeka mnie wybór torby do wózka 🤣

Polecacie jakieś firmy?
Ja mam do wózka w komplecie torbo plecak ale nie jest za duzy. Jak się nie sprawdzi to na pewno coś zamówie i na pewno będzie to też torbo plecak- bardzo wygodne rozwiązanie. Fajne mają z ski hop ale też nie należą do tanich.
 
Do góry