reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Bardzo możliwe, że to z tego powodu, albo na odwrót - szyjka skraca się stopniowo przez te skurcze, bo już wszystko przygotowuje się do porodu. Ale najlepiej zapytać się lekarza! Ja muszę z kolei podpytać się o większą dawkę magnezu, bo coraz częściej łapią mnie skurcze w usta, a ostatnio raz w łydkę w nocy co było straszne 😮
nie skurcz w łydce złapał już dwa razy. Do tego bardzo drętwieją mi dlonie, a w nocy i nad ranem bolą bardzo palce u rąk. Jak nie rozmasuje to nie mogę ścisnąć dloni, odkrecic butelki itd. podejrzewam cieśnie. Rozmawiałam ze swoją gin i powiedziala, że tylko fizjoterapeuta może pomóc. Miałam już 5 zabiegów i od jutra jeszcze 5 dni pochodzę. Robi mi prądy, laser i krio. Ale nie widzę poprawy póki co. On sam mowi,że do końca nie wiemy czy to cieśnie czy od kręgosłupa a w ciąży nie można zdiagnozować. Biorę Asmag forte 3x2 tabletki.
 
reklama
Mi też twardnieje a wczoraj bolał mnie na dole jak na okres ale dosyć mocno już też się wystraszyłam bo myślałam że mnie coś już bierze.Ja idę w środę do innego lekarza i zobaczymy co mi powie bo z moja lekarka nie mogę dojść do ładu ona nic kompletnie mi nie mówi źle trafiłam ale już jakoś do końca wytrzymam już jest końcówka. Jak inny lekarz mnie zbada to będę spokojniejsza 😊
Pewnie, warto sprawdzić u innego, tym bardziej że nie czujesz się jakoś pewnie u swojej. Moja ostatnio jak zobaczyla,że się szyjka skróciła to chciała mnie widzieć za 2 tyg po czym powiedziała,że może nie będziemy prowokować szyjki i wpisała za dokładnie 3 tyg i 3 dni na wizytę. Oszczędzam się. Dużo leżę ale nie da się przeleżeć 24h na dobę. Mam nadzieję,że córcia poczeka jeszcze chociaż te 5 tyg bo wtedy wróci tatus, a bardzo bym chciała z nim rodzic.
 
Pewnie, warto sprawdzić u innego, tym bardziej że nie czujesz się jakoś pewnie u swojej. Moja ostatnio jak zobaczyla,że się szyjka skróciła to chciała mnie widzieć za 2 tyg po czym powiedziała,że może nie będziemy prowokować szyjki i wpisała za dokładnie 3 tyg i 3 dni na wizytę. Oszczędzam się. Dużo leżę ale nie da się przeleżeć 24h na dobę. Mam nadzieję,że córcia poczeka jeszcze chociaż te 5 tyg bo wtedy wróci tatus, a bardzo bym chciała z nim rodzic.
A są u was porody rodzinne jeszcze?
 
Pewnie, warto sprawdzić u innego, tym bardziej że nie czujesz się jakoś pewnie u swojej. Moja ostatnio jak zobaczyla,że się szyjka skróciła to chciała mnie widzieć za 2 tyg po czym powiedziała,że może nie będziemy prowokować szyjki i wpisała za dokładnie 3 tyg i 3 dni na wizytę. Oszczędzam się. Dużo leżę ale nie da się przeleżeć 24h na dobę. Mam nadzieję,że córcia poczeka jeszcze chociaż te 5 tyg bo wtedy wróci tatus, a bardzo bym chciała z nim rodzic.
W poniedziałek jak stwierdziła że prawdopodobnie mam za dużo wód to nawet mi nie powiedziała że po kontroli u innego lekarza żebym jak najszybciej przyszła nic a u niej mam wizytę dopiero 7 września mam wrażenie że podchodzi do tego olewajaco a moim zdaniem taki lekarz powinien podchodzić z sercem ponieważ tu chodzi o dziecko i tak naprawdę ona powinna robić tak żeby kobieta w ciąży czuła się bezpiecznie a nie denerwować. No mój maluszek chociaż niech poczeka jeszcze z tydz lub dwa ja tez nie chce rodzic sama nie wyobrażam sobie tego żebym sama rodziła 🤔 A jak tam ruchu też się tak wierci ??
 
nie skurcz w łydce złapał już dwa razy. Do tego bardzo drętwieją mi dlonie, a w nocy i nad ranem bolą bardzo palce u rąk. Jak nie rozmasuje to nie mogę ścisnąć dloni, odkrecic butelki itd. podejrzewam cieśnie. Rozmawiałam ze swoją gin i powiedziala, że tylko fizjoterapeuta może pomóc. Miałam już 5 zabiegów i od jutra jeszcze 5 dni pochodzę. Robi mi prądy, laser i krio. Ale nie widzę poprawy póki co. On sam mowi,że do końca nie wiemy czy to cieśnie czy od kręgosłupa a w ciąży nie można zdiagnozować. Biorę Asmag forte 3x2 tabletki.
To ja z drętwieniami nie mam problemu i mam nadzieję, że mnie to oszczędzi!
 
reklama
A na kiedy masz termin porodu? I ile dzidzia waży? Ja się strasznie boje porodu bez męża ale kto wie czy do tego czasu będą wpuszczać na porody rodzinne
2.10 ale z ostatniego USG na 1.10 a waży 2.5 kg ja tak samo się boje niby to drugi ale pierwszy był 10 lat temu 😁😁 stracha mam jak nie wiem boje się że mnie złapie jak będę sama w domu.
 
Do góry