reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja właśnie mam to samo.. o samym porodzie nie mysle, nie nastawiam się zle, bo urodzić musze ;) tylko boje się,że mnie też złapie jak będę sama🙈
To jest właśnie najgorsze🙃 a ja mam jeszcze do szpitala około 30km... A patrząc na moje poprzednie porody akcja może być szybką...
 
reklama
Ja z synem większość boli porodowych przespalam😂 pojechałam do szpitala jak już bole były konkretne no i w szpitalu zeszło mnie godzinkę😉 z córką też byłaby szybką akcja tylko mnie trochę przetrzymali bo to był 32tydzien. Wody odeszły mi w domu i też zajechalam do szpitala z okropny mi bólami ale dostałam kroplowki z magnezem i czekałam na decyzję ordynatora. Po decyzji dostałam oxytocyne i tak około 4godz później urodzilam
 
Myślisz? Lekarka mówiła,że wazy prawidłowo , że nie ma jakiegoś szału,że dużo..

A pierwszy poród ile trwał? Bo nam ciągle na szkole powtarza położna,że to minimum kilka godzin a nie tak jak pokazują na filmach
Kochana teraz termin porodu się nie zmienia bo dzieci rosną w swoim tempie. Można urodzić w 40tyg 4000g, albo w 40tyg 3200 to nie ma już znaczenia - generalnie usg nadal wylicza wg rozmiaru ale patrzy się na termin wyliczony i oznaczony do 12tyg
 
reklama
Do góry