reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny A temat ZGAGA jak sobie w tym radzicie bo na mnie migdały już chyba przestały działać.
Oj ja mam bardzo często, niemal codziennie. A przed ciążą nie wiedziałam co to zgaga. Na początku pomagały migdały lub kilka łyków mleka. Teraz pije takie mleczko z apteki i moment pomaga.
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-09-24-07-02-51-804_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-09-24-07-02-51-804_com.android.chrome.jpg
    247,5 KB · Wyświetleń: 64
Hej dziewczyny 😊 miałam dzisiaj wizytę a więc tak na ktg skurcze były widoczne ale szyjka jeszcze zamknięta. Ale chyba w każdej chwili może coś się zmienić maluszek ma jeszcze 8 dni mam nadzieję że w ciągu tych 8 dniach wyjdzie 😊😊😊 a waży 3400 😁
 
Hej dziewczyny 😊 miałam dzisiaj wizytę a więc tak na ktg skurcze były widoczne ale szyjka jeszcze zamknięta. Ale chyba w każdej chwili może coś się zmienić maluszek ma jeszcze 8 dni mam nadzieję że w ciągu tych 8 dniach wyjdzie 😊😊😊 a waży 3400 😁
Super ! Moja ma jeszcze 10 dni i codziennie myśle ze to już :p bóle jak przy miesiączce i ostatnio zaczynam odczuwać kręgosłup .
 
Super ! Moja ma jeszcze 10 dni i codziennie myśle ze to już :p bóle jak przy miesiączce i ostatnio zaczynam odczuwać kręgosłup .
Miałam tak ostatnio przez kilka dni, naprawdę źle się czułam i każdego dnia myślałam,że to już a ostatnie dwie noce i dni jak ręką odjął... Aż mnie to zastanawia. Czy tak może być i wszystko w porządku. Bolały plecy, zebra, brzuch okresowo calutki czas, noce nieprzespane a tu bam i cisza. Ja mam jeszcze do terminu 14 dni no ale szyjki już prawie nie było na ostatniej wizycie. Zobaczymy
 
Miałam tak ostatnio przez kilka dni, naprawdę źle się czułam i każdego dnia myślałam,że to już a ostatnie dwie noce i dni jak ręką odjął... Aż mnie to zastanawia. Czy tak może być i wszystko w porządku. Bolały plecy, zebra, brzuch okresowo calutki czas, noce nieprzespane a tu bam i cisza. Ja mam jeszcze do terminu 14 dni no ale szyjki już prawie nie było na ostatniej wizycie. Zobaczymy
Ja mieszkam w Anglii a tu oprócz ciśnienia, rozmiaru brzucha i tętna dziecka nie bada się kobiety :p nie badają tu szyki itd. Wiec tak naprawdę nawet nie wiem ile mniej więcej mała waży itp. Po prostu mam czekać . W razie czego 12 dni po terminie będę miała wywoływany poród
 
Miałam tak ostatnio przez kilka dni, naprawdę źle się czułam i każdego dnia myślałam,że to już a ostatnie dwie noce i dni jak ręką odjął... Aż mnie to zastanawia. Czy tak może być i wszystko w porządku. Bolały plecy, zebra, brzuch okresowo calutki czas, noce nieprzespane a tu bam i cisza. Ja mam jeszcze do terminu 14 dni no ale szyjki już prawie nie było na ostatniej wizycie. Zobaczymy
Ja miałam przez jakiś czas takie bóle później parę dni przerwy a od wczoraj wróciło w nocy też się męczyłam. Jak na ktg było widać skurcze to chyba coś się zaczyna dziać. Dzisiaj miałam ostatnia wizytę u lekarza jak nie urodzę w ciągu tyg to mam przyjść 1.10 na ktg także zobaczymy pozostało czekać 😁😁
 
reklama
A jak ruchy waszych maluszków? Czytałam że pod koniec ciąży jest ich mniej a moja nadal szaleje w brzuszku. Jesteśmy teraz 37+4 a na przyszły tydzień mam już termin cesarki.
 
Do góry