reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
A jak ruchy waszych maluszków? Czytałam że pod koniec ciąży jest ich mniej a moja nadal szaleje w brzuszku. Jesteśmy teraz 37+4 a na przyszły tydzień mam już termin cesarki.
U mnie przez ten tydzień (38+5) mała daje naprawdę czadu . Ustawia się jak rakieta haha 😅 chyba bo zaczyna mnie podkopywać w okolicach mostka a zawsze była bardziej z boku . Zazdroszczę ze znacie daty porodów. Nam zostało czekać😄😄😄
 
A jak ruchy waszych maluszków? Czytałam że pod koniec ciąży jest ich mniej a moja nadal szaleje w brzuszku. Jesteśmy teraz 37+4 a na przyszły tydzień mam już termin cesarki.
My dziś 38+1 i od 3 dni już się rusza mniej i delikatniej. Zdarzy się bombardowanie żeber , czuję też niziutko takie kłucia , gilgotania , ale wcześniej było intensywniej.
 
Dzisiejsza noc to jakaś tragedia . Nie dość ze nie mogłam zasnąć to o 4 pobudka z bólem jak na @ . Przeszło około 7 . Spałam do 11 i powtórka z rozrywki . Leżę i odpoczywam bo boli bez przerwy . Ogarnęłam do końca pokój małej i mam nadzieje ze już nie będzie kazała dłużej czekać ;)
 
U mnie termin na 17.10 :) dziś byłam na usg i lekarz za każdym razem podkreśla ze dziecko ma dużo włosków i ze widać jak pływają w wodach płodowych 😂 u was tez widać takie szczegóły ?😁
 
U mnie termin na 17.10 :) dziś byłam na usg i lekarz za każdym razem podkreśla ze dziecko ma dużo włosków i ze widać jak pływają w wodach płodowych 😂 u was tez widać takie szczegóły ?😁
[/QUOTE]
U mnie zawsze zasłania buźkę rączkami.... więc niewiele widać szczegółów :) w trzecim trymestrze chyba tylko raz udało się podejrzeć cała buźkę
 
Cześć dziewczyny:) a ja miałam dzisiaj wizytę, 35+6 i mała waży około 2600g, wszystko ok, szyjka jeszcze długa i zamknięta :) kolejna wizyta za dwa tygodnie wtedy też będę mieć ktg. Mam nadzieję że mała po tej wizycie zechce wyjść 😏
 
reklama
Tutaj nie pisałam. Miałam termin na 09.10 z usg. 29.09 czyli jutro miałam mieć CC. Niestety 13.09 trafiłam do szpitala że stanem przedrzucawkowym. Robili mi CC na gwałt. Tak więc w 36+3 14.09.2020 na świat przyszedł mój syn Kornel z waga 3170g i 54cm [emoji173][emoji7] dostał 10 punktów i jest zdrowy jak ryba. Wczoraj skończył 2 tygodnie [emoji173][emoji7]
 
Do góry