reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Tutaj nie pisałam. Miałam termin na 09.10 z usg. 29.09 czyli jutro miałam mieć CC. Niestety 13.09 trafiłam do szpitala że stanem przedrzucawkowym. Robili mi CC na gwałt. Tak więc w 36+3 14.09.2020 na świat przyszedł mój syn Kornel z waga 3170g i 54cm [emoji173][emoji7] dostał 10 punktów i jest zdrowy jak ryba. Wczoraj skończył 2 tygodnie [emoji173][emoji7]
Super 😊 Gratuluję maluszka 😍
 
My też jeszcze w dwupaku . Zostały 4 dni i w zasadzie prócz skurczy przepowiadających nic sie nie dzieje
U mnie tez bol ciagle jak na @ . A czwartek wizyta u położnej . Zobaczymy co powie , już zapisała mnie na wywoływanie 16 września w razie czego . Mam nadzieje ze nie będę musiała aż tyle czekać .
 
Ja wczoraj po wizycie rozwarcie na 2 cm i szyjka ok 1.5. mała już tak nisko,że nie mogła jej dobrze pomierzyć. Naruszyła coś podczas badania i plamie od wczoraj na brazowo a nad ranem przed 4 chyba wyleciał czop, bo śluz gęsty z krwia. Poza tym nic się nie dzieje a tak mnie straszyła,że urodzę przed czasem ;) dziś 38+5
 
Ja wczoraj po wizycie rozwarcie na 2 cm i szyjka ok 1.5. mała już tak nisko,że nie mogła jej dobrze pomierzyć. Naruszyła coś podczas badania i plamie od wczoraj na brazowo a nad ranem przed 4 chyba wyleciał czop, bo śluz gęsty z krwia. Poza tym nic się nie dzieje a tak mnie straszyła,że urodzę przed czasem ;) dziś 38+5
No to w każdej chwili możesz zacząć rodzić 😊 Ja mam dzisiaj 39+3 i nic poza skurczami ale to jeszcze nie te co trzeba ból pleców i brzucha w dole od czasu do czasu. Pozostało do terminu dwa trzy dni i nie wiem czy urodzę przed chociaż bardzo bym chciała maluchowi się chyba nie spieszy.
Ja wczoraj po wizycie rozwarcie na 2 cm i szyjka ok 1.5. mała już tak nisko,że nie mogła jej dobrze pomierzyć. Naruszyła coś podczas badania i plamie od wczoraj na brazowo a nad ranem przed 4 chyba wyleciał czop, bo śluz gęsty z krwia. Poza tym nic się nie dzieje a tak mnie straszyła,że urodzę przed czasem ;) dziś 38+5
 
reklama
Do góry