reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Miałam być październikową mamusią, termin 18.10 ale 26.09 odeszły mi wody (36tydzieñ)w domu po sobotniej kąpieli :p i raz dwa walizka i torebka w auto i na szpital. Tak lało I ciemno i ślisko a do szpitala kawał drogi mój kierowca(mąż😁 ) miał 130km bo dla mnie to były tysiące km tak się bałam. Zero skurczy tylko wciąż chlupały wody a ruchów dziecka nie czulam już.
Na izbie przyjęć wyprosili męża za drzwi: (Panu dziękujemy tu Pan już w niczym nie pomoże -proszę przyjechać po żone w dniu wypisu)
Mase papierkow do wypelnienia, oni luz blues, wpadłam w ręce mlodego doktorka, na którego strzeliła ostatnia fontanna kiedy mnie badał 😋 po ktg i badaniach postanowił, że cięcie robimy.Ale czekamy tą godzine do północy, bo po północy nie będzie już wcześniak(wiadomo kwestia godziny a ile później państwo w plecy-typu zniżki dla wcześniaków i inne przywileje.
Tak duszno tam było, a tu weź leż w masce jak burak czerwona zestresowana pić sie chce, jeść tymbardziej.Doktorek pozwolił wręcz kazał ściągnąć cytuje,,to" ale tam położna władze dzierżyła chyba razem z tym cewnikiem. Zafasoliła mi boleśnie i prosze za mna na sale operacyjną(,,maseczka cały czas proszę na ustach i nosie")
O 0.45 wyciągneli na świat malucha. Niestety nie widziałam jego reakcji I glosu bo w znieczuleniu ogólnym musiałam być operowana. Ale Bruno cały i zdrowy 10pkt 56cm i 3320 waga. Gdyby urodzil sie w terminie to na bank ponad 4 by miał 🙉 a I tak jest co dzwigać bo beczy non stop a matka jeszcze ma zespół cieśni nadgarstka wiec razem ze szwem, który okropnie ciągnie i ból sutków( brak pokarmu przez 4 dni od cc wiec nauczył się z butli I mnie tak samo tylko kawałek łapie i gryzie i wyczekuje na butelke bo sie cycem nie najada,mamy komplet bólu wraz problemami brzuszkowymi malucha.
Koniec 😁
Gratulacje! Szkoda że nie był to idealny poród. Problemy przeminą a maluszek zostanie😍 ja też mam problem z mlekiem. Spróbuj jeść dużo nabiału. Powinno pomóc.
 
Gratulacje! Szkoda że nie był to idealny poród. Problemy przeminą a maluszek zostanie😍 ja też mam problem z mlekiem. Spróbuj jeść dużo nabiału. Powinno pomóc.
W sumie jadam przede wszystkim nabial :) a polozna polecila mi piwo oczywiscie bez % Karmi- bo ono na bazie slodu jeczmiennego zawiera sporą ilosc to powinno pobudzić laktacje. Tylko szkoda ze to gazowane a ja nie pijam gazo,owszem pare razy otowrzylam by wywietrzaly bąbelki ale chyba szału z mlekiem nie było
 
Przyszła kolej na mnie dziewczyny🙂 urodziłam wczoraj o 3.20🙂 poród szybki i dynamiczny, takie mocniejsze i regularne skurcze zaczęły mi się koło polnocy, po drugiej byliśmy w szpitalu i 5 cm rozwarcia. O 3.00 byłam na porodówce tam przy badaniu już 8cm i wody odeszly, od razu zaczęły się parte, 3 skurcze i malutka wyszla🙂♥️ 3180g i 54 cm♥️
 
Przyszła kolej na mnie dziewczyny🙂 urodziłam wczoraj o 3.20🙂 poród szybki i dynamiczny, takie mocniejsze i regularne skurcze zaczęły mi się koło polnocy, po drugiej byliśmy w szpitalu i 5 cm rozwarcia. O 3.00 byłam na porodówce tam przy badaniu już 8cm i wody odeszly, od razu zaczęły się parte, 3 skurcze i malutka wyszla🙂♥ 3180g i 54 cm♥
Super 😊 Szybka akcja 😁😁 Gratuluję 😊 i dużo zdrówka dla Ciebie i malutkiej 😍
 
Przyszła kolej na mnie dziewczyny🙂 urodziłam wczoraj o 3.20🙂 poród szybki i dynamiczny, takie mocniejsze i regularne skurcze zaczęły mi się koło polnocy, po drugiej byliśmy w szpitalu i 5 cm rozwarcia. O 3.00 byłam na porodówce tam przy badaniu już 8cm i wody odeszly, od razu zaczęły się parte, 3 skurcze i malutka wyszla🙂♥ 3180g i 54 cm♥
Gratulacje 🤗
 
reklama
Do góry