reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

I bądź tu mądrym w tym życiu!!! [emoji2368][emoji2368][emoji2368]
Halo halo powrocilam :) witam Anię :) wrocilam i sie wkurwilam. Mama narobila nalesnikow, a oni co ? Nawet ich nie zlozyli i nie jedli tylko sobie tosty zrobili... a mloda bez obiadu... pieknie kurde. A teraz sobie leza i film ogladaja. Fakt kwiatki dostalam. Ale nie zmiebia to faktu ze pojechalam i im przywiozlam a moja mama zrobila zeby nie musieli myslec co na obiad zrobic... ja prdl
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn które juz maja wyznaczony TP przez ginekologa. Czy jest on wyznaczony na podstawie:
samego terminu OM, czy
OM + długość cyklu,czy
OM i obraz USG?
Niektóre aplikacje każą podać np długość cyklu i wtedy TP wychodzi mi inny
 
Mam pytanie do dziewczyn które juz maja wyznaczony TP przez ginekologa. Czy jest on wyznaczony na podstawie:
samego terminu OM, czy
OM + długość cyklu,czy
OM i obraz USG?
Niektóre aplikacje każą podać np długość cyklu i wtedy TP wychodzi mi inny
Termin zawsze raczej wyliczaja z ostatniej miesiaczki. Przynajmniej mi tak wyliczali w kazdej ciazy, z usg w sumie z prenatalnych pierwszych termin jeszcze sie liczy, pozniej juz terminy z usg nie sa miarodajne.
 
Ja to nadal na meza wczekam az wróci z pracy :D mam symboliczny prezencik i juz, cos potem obejrzymy w tv i do spanka :)
 
reklama
Do góry