reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dzień dobry! Ja od rana znowu przytulam muszle. Już nie mam siły... Nic zjeść nie mogę poza bułką z masłem, chleb nie wchodzi w grę, i to jeszcze ktoś musi mi zrobić, bo jak otwieram lodówkę to automatycznie mi się zbiera na wymioty. Masakra... Na obiad u mnie dziś hmmm może bułka z masłem? Hahah chłopakom może jakąś zupkę ugotuje. Zobaczymy. Miłego dnia!
 
Hej pomału chyba do Was dołączę jeśli można :) Gośka2792, 27lat, ostatnia @ 12.01.2020 ,
termin według OM 19.10.2020 ,pierwsza wizyta 26luty ,jestem z okolic Sandomierza. Nie wiem czy to wszystkie dane jakie są potrzebne do tabelki :D
 
Ostatnia edycja:
Hello, zapraszamy! [emoji7][emoji7]
Hej pomału chyba do Was dołączę jeśli można :) Gośka2792, 27lat, ostatnia @ 12.01.2020 ,
termin według OM 22.10.2020 ,pierwsza wizyta 26luty ,jestem z okolic Sandomierza. Nie wiem czy to wszystkie dane jakie są potrzebne do tabelki :D
 
Dobrze ze chociaz bulka z maslem przez gardlo przechodzi. Powodzenia ! Pamiętaj zeby chociaz duzo pic :) ale komu ja to mowie :p
Dzień dobry! Ja od rana znowu przytulam muszle. Już nie mam siły... Nic zjeść nie mogę poza bułką z masłem, chleb nie wchodzi w grę, i to jeszcze ktoś musi mi zrobić, bo jak otwieram lodówkę to automatycznie mi się zbiera na wymioty. Masakra... Na obiad u mnie dziś hmmm może bułka z masłem? Hahah chłopakom może jakąś zupkę ugotuje. Zobaczymy. Miłego dnia!
 
Hej pomału chyba do Was dołączę jeśli można :) Gośka2792, 27lat, ostatnia @ 12.01.2020 ,
termin według OM 22.10.2020 ,pierwsza wizyta 26luty ,jestem z okolic Sandomierza. Nie wiem czy to wszystkie dane jakie są potrzebne do tabelki :D
Hej ;) ale pytanko jak obliczylas termin om? Bo przeciez dodaje sie 7 dni do terminu ostatniej miesiaczki i odejmuje 3 mies, wiec teoretycznie wychodzi Ci 19.10, oczywiscie nie mowie tu o kalkulatorach a obliczeniach takich jak to robi ginekolog :)
 
reklama
Hej ;) ale pytanko jak obliczylas termin om? Bo przeciez dodaje sie 7 dni do terminu ostatniej miesiaczki i odejmuje 3 mies, wiec teoretycznie wychodzi Ci 19.10, oczywiscie nie mowie tu o kalkulatorach a obliczeniach takich jak to robi ginekolog :)
Wpisałam w jakiś kalkulator w internecie:D
 
Do góry