reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Jak jest jakiś mega specjalista to ma szanse wypatrzeć wadę serca u płodu (lepiej to widać w 2 badaniach prenatalnych ale niektórzy potrafią wysnuć podejrzenia wcześniej). Nie chce w błąd wprowadzić ale na króryś badaniach prenatalnych (1 lub 2) widać nerki i pęcherz. Ogólnie daje wgląd w to, czego możemy się spodziewać. Niestety zdarzają się straszne pomyłki tak jak kilka lat temu żaden z kilku lekarzy nie zauważył że dziecko w ogóle nie ma kończyn. Często bywają też nierozpoznane wady serca.
Tak,tak rozumiem [emoji16][emoji170]
Dzięki za info, człowiek całe życie się uczy.
Pójdę na te badania.
 
reklama
Ania jak twoja wczorajsza wizyta??
Ciąża wygląda na 7 tydzień czyli tak jak powinno być. Serce biję.
Lekarz zmierzył tętno i jest za słabe. Powiedział, że to wczesna ciąża i możliwe, że aparat nie wychwytuje wszystkich uderzeń. Wg niego z obrazu USG bicie serca wygląda na prawidłowe. Mam przyjść na kontrolę za 2 tygodnie.
 
Ciąża wygląda na 7 tydzień czyli tak jak powinno być. Serce biję.
Lekarz zmierzył tętno i jest za słabe. Powiedział, że to wczesna ciąża i możliwe, że aparat nie wychwytuje wszystkich uderzeń. Wg niego z obrazu USG bicie serca wygląda na prawidłowe. Mam przyjść na kontrolę za 2 tygodnie.
A powiedział ile wynosi w takim razie fhr zarodka?
 
Veronka współczuję, mam to samo. Dodatkowo ślinię się jak jakiś buldog. Codziennie wymieniam poszewkę na poduszce, a w ciągu dnia podgryzam chrupki kukurydziane/wafle ryżowe/sucharki, bo inaczej się nie da wytrzymać.
Kochana u mnie mdłości są 24h. Także jest dramat. Jeść ni nie mogę, wszystko mi śmierdzi nie ma zapachu który by mnie przyciągnął... [emoji2356][emoji2356] Do tego cały dzień odbija mi się metalem, okropieństwo!
 
Ciąża wygląda na 7 tydzień czyli tak jak powinno być. Serce biję.
Lekarz zmierzył tętno i jest za słabe. Powiedział, że to wczesna ciąża i możliwe, że aparat nie wychwytuje wszystkich uderzeń. Wg niego z obrazu USG bicie serca wygląda na prawidłowe. Mam przyjść na kontrolę za 2 tygodnie.
Czyli wiadomości dobre :) ,choć wzbudził lekki niepokój. Trzymam kciuki !!! U mnie tez ciąża bezobjawowa wizyta w poniedziałek ...stres poziom max
 
Ja wlasnie weszlam do domu i sie poplakalam... jestem tak padnieta... tak mi nogi bola, jestem taka obolala i zmeczona ze po prostu masakra :(
 
reklama
No jutro aby mloda "sprzedac" do ojca :) ale nie dam nawet z psem wyjsc... dobrzr ze maz w biedrze jakies gotowce na obiad kupuje... bo stanie przy garach odpada... wgl jakiekolwiek stanie, bo i kolano ciagnie i mam zakwas doslownie na piszczelu [emoji23]
Ale spójrz na to pozytywnie, bo JUTRO WOLNE! Odpoczywaj ;)
 
Do góry