reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Myśle że dobrze jest sprawdzić opinie na temat miejsca lub lekarza, który będzie wykonywał badanie prenatalne. W katowicach jest miejsce, na które wg mnie powinna spaść bomba i je w drobny mak rozwalić. Powiem wam o 2 z wielu niefajnych historii związanych z tą placówką: szwagierce tak zrobili prenatalne, że całą ciążę żyła w przekonaniu że dziecko ma Z. Downa. Urodziło się całkiem zdrowe. Koleżance z kolei po cytologii powiedzieli że ma raka szyjki macicy. Ta oczywiście cała w strachu, zrobiła w innym miejscu kontrole i całą mase badań i okazało się że nic jej nie ma. Gdy poszła do tej poradni na kontrole i mówi co i jak to oni jej z "pretensjami " ze sie czepia a oni mają jakiś program badawczy i potrzebują do niego pacjentek! Tragedia!
Możesz napisać co to za miejsce? Ewentualnie priv jak tu nie chcesz...
 
reklama
Myśle że dobrze jest sprawdzić opinie na temat miejsca lub lekarza, który będzie wykonywał badanie prenatalne. W katowicach jest miejsce, na które wg mnie powinna spaść bomba i je w drobny mak rozwalić. Powiem wam o 2 z wielu niefajnych historii związanych z tą placówką: szwagierce tak zrobili prenatalne, że całą ciążę żyła w przekonaniu że dziecko ma Z. Downa. Urodziło się całkiem zdrowe. Koleżance z kolei po cytologii powiedzieli że ma raka szyjki macicy. Ta oczywiście cała w strachu, zrobiła w innym miejscu kontrole i całą mase badań i okazało się że nic jej nie ma. Gdy poszła do tej poradni na kontrole i mówi co i jak to oni jej z "pretensjami " ze sie czepia a oni mają jakiś program badawczy i potrzebują do niego pacjentek! Tragedia!
Bo ja mam prena. W Kato właśnie, i obawiam się, że może chodzić o to miejsce.
 
Ja zapisałam się na prenatalne na 23 marca. Do lekarza do którego bardzo chciałam pójść niestety już miejsc nie było. Lepiej wcześniej zadzwonić i zaklepac miejscowke. Ja robię badanie usg z testem pappa. A wy samo usg czy tez połaczone z pappa?
Ja nie będę robić pappa, chyba że usg by coś niefajnego sugerowało.. Jeśli usg będzie idealne, to nie będę się tym stresować dodatkowo ;)
 
Testów robić nie będę.
Jeszcze się nie umawiałam. Ostatnio gin mówił,że na następnej wizycie dostanę skierowanie na badania prenatalne. Tylko zapomniałam zapytać skoro skierowanie to na NFZ mam rozumieć? Mmm ,A nie chce wypisywać do niego[emoji6]
Refundowane są chyba tylko dla kobiet powyżej 35rz i tychbktore już urodziły chore dziecko.inaczej tylko prywatnie można zrobić.
 
Refundowane są chyba tylko dla kobiet powyżej 35rz i tychbktore już urodziły chore dziecko.inaczej tylko prywatnie można zrobić.
Wiem, że lekarze dają skierowania nawet jak się nie spełnia tych wymogów, moje koleżanki przed 30 pierwsza ciąża- pierwsze dziecko i dostawały.. Ale nie wiem co tam lekarze wpisywali za powody 🤷
 
Wiem, że lekarze dają skierowania nawet jak się nie spełnia tych wymogów, moje koleżanki przed 30 pierwsza ciąża- pierwsze dziecko i dostawały.. Ale nie wiem co tam lekarze wpisywali za powody [emoji1745]
Skierowanie "Na życzenie ciężarnej " - ja takie dostałam od gina z tekstem, że może by Pani chciała zrobić - a mówiłam mu od razu, że nie skorzystam [emoji1745]‍[emoji3601]
 
reklama
hej jeszcze Was tu podczytuje bo jestescie skarbnicą wiedzy.. dziś zrobilam druga betę po 48h wyniki ze środy 103650,00 z dzisiaj 124012,00 mlU/ml. myślicie że jest jakas szansa czy ten przyrost jest za mały? ? [emoji22]
 
Do góry