reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

A cena takiego testu to ?
Tak, dokładnie. To jest tylko prawdopodobieństwo. Dlatego tak bardzo myślałam o teście Nifty,który daje wynik ponad 99% i jest badaniem top of The top jeśli chodzi o badanie genetyczne. Dodatkowo pokazuje też inne choroby i patologie układu sercowo-naczyniowego.
 
reklama
hej jeszcze Was tu podczytuje bo jestescie skarbnicą wiedzy.. dziś zrobilam druga betę po 48h wyniki ze środy 103650,00 z dzisiaj 124012,00 mlU/ml. myślicie że jest jakas szansa czy ten przyrost jest za mały? ? [emoji22]
Mi się wydaje, że jest bardzo ok jak na ten etap, bo ponad 100tys to już musi zwalniać, bo jakby tak szalał w nieskończoność, to by skali zabrakło ;)
 
To niby test podwójny ale ja osobiscie nie mam wiedzy dotyczacej tego testu oraz cen dlatego drogie mamy i przyszłe mamy oświeccie mnie swoją wiedza na ten temat... nie daje pewnosci tylko okresla prawdopodobieństwo? O masakra to jak zobacze wynik i nawet jak będzie ok to ja bede rozkminiać na milion sposob czy jest ok
Niestety pappa wychodzi stosunkowo często zafałszowany, znam ludzi którzy mieli prawdopodobnienstwo 1:15000 a urodziło im się dzieciątko z zespołem Downa i to jeszcze lekarze, a u niektórych wychodzi np. 1:25 a dzieciątko jest zdrowe.. czasem po takim wyniku dziewczyny decydują się na amniopunkcje, a po amniopunkcji dochodzi do powikłań i poronienia, a okazuję się że dziecko było zdrowe.. Jeśli kogoś stać i chce mieć pewność to warto zrobić badania typu NIFTY itd, bo pappa to tylko prawdopodobnienstwo często niezgodne z rzeczywistością niestety..
 
Mogłabym zostać starostą na forum.
43 lata skończę w kwietniu [emoji41]

Bardzo mi ten moment życia odpowiadał. Miałam plany a tu zdarzyła się ciąża.
Wszystkie jesteście takie podekscytowane.
Ja kompletnie. Dziś pomyślałam, że potrzebuję wsparcia psychologa.
Mam wrażenie, że nie dam rady...
Ani fizycznie, ani psychicznie.
Czuję się jak g***o w przeręblu.
Nie mam siły, non stop migrena i mdłości. Nie mówiąc o kręgosłupie.
Sterta brudnych ubrań w łazience.
Chłopaki jedzą obiady z półproduktów albo wracając ze szkoły kupią kebsa czy coś innego.
Czuję się beznadziejnie, bezużyteczna i ohydna.
Nawet nie mam siły na kąpiel.
20190716_153732.jpeg
 
reklama
Ty masz 43 lata ? :o w życiu bym nie powiedziala :) pociesze sie ze czuje sie tak samo, maz juz je ktorys dzien mrozona pizze na obiad a corka pierogi :) Jestem z Toba :) do tego siedze w starej porwanej pizamie i w za duzej bluzie sprzed 8 lat z ciazy [emoji23]
Mogłabym zostać starostą na forum.
43 lata skończę w kwietniu [emoji41]

Bardzo mi ten moment życia odpowiadał. Miałam plany a tu zdarzyła się ciąża.
Wszystkie jesteście takie podekscytowane.
Ja kompletnie. Dziś pomyślałam, że potrzebuję wsparcia psychologa.
Mam wrażenie, że nie dam rady...
Ani fizycznie, ani psychicznie.
Czuję się jak g***o w przeręblu.
Nie mam siły, non stop migrena i mdłości. Nie mówiąc o kręgosłupie.
Sterta brudnych ubrań w łazience.
Chłopaki jedzą obiady z półproduktów albo wracając ze szkoły kupią kebsa czy coś innego.
Czuję się beznadziejnie, bezużyteczna i ohydna.
Nawet nie mam siły na kąpiel.
Zobacz załącznik 1086123
 
Do góry