reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Czy jest oprócz mnie jakaś października mama? U mnie ostatnia @ 24 grudnia więc termin wypada na 1 października. Dziś zrobiłam test, jestem 6-7 dni przed @. Zdziwiło mnie to że wyszły takie mocne krechy. Oczywiście już się stresuje :p
Ja również miałam wtedy miesiączkę 24 grudnia ale owulacja przesunęła mi się dodatkowo o tydzień później. W piątek idę do lekarza 🙂
 
reklama
Dużo by pisać, a szczerze mówiąc chyba nie ma sensu sie denerwować tak zareagowała jej decyzja w moich oczach straciła bardzo bardzo dużo. I nie wiem czy kiedykolwiek bede wstanie jej to zapomnieć. Pewnie przyjedzie za jakis czas i bedzie udawać, że nic sie nie stało no ale niestety stało się.. juz nie pamietam, zeby mój byl w takim stanie po opuszczeniu ich mieszkania.
Jejku, współczuje [emoji33] ale skad taka reakcja, moze obawia się że będziecie wymagali od niej pomocy albo pieniędzy? Albo nie macie ślubu i tego nie toleruje? Mi aż ciężko sobie wyobrazić taką sytuację [emoji22][emoji272][emoji272]
 
Ja się cieszę bardzo z październka ☺ syn urodził się w maju i bardzo dużo plakal przez pierwsze miesiące, nie tolerował ani wozka, ani fotelika samochodowego, na spacerach kiepsko, ciągle do piersi, mało spał, za jasno, a to słońce go raziło... Bylismy wszyscy umęczeni, upoceni i wakacje letnie ogólnie "do kitu". Teraz latem mam nadzieję że będziemy normalnie funkcjonować, pojedziemy z młodym nad morze a dzidzia urozmaici nam ponure jesienne wieczory 😉👍
 
Witam. Mam na imię Paulina. Ostatnią miesiączkę miałam 24 grudnia ale owulacja przesunęła mi się tydzień później. Prawdopodobnie teraz jestem w 5tc, wykonałam wszystkie testy pozytywne. W piątek rano mam lekarza więc idę dokładnie wszystkiego się dowiedzieć, prawdopodobnie będę mieć również termin na początek października. Jest jednak jedna rzecz która trochę nie daje mi spokoju. Otóż robiłam w tę sobotę wynik beta HCG wyniósł 671,6. Powtórzyłam go po dwóch dniach czyli zrobiłam wczoraj rano w poniedziałek i troszkę się podniósł ale niewiele wynosi 1012,8. Martwi mnie niski przyrost beta HCG po 48h. Jeżeli macie jakieś z tym doświadczenia to proszę o odpowiedzi co sadzicie. Pozdrawiam 🙂😘
 
Witam. Mam na imię Paulina. Ostatnią miesiączkę miałam 24 grudnia ale owulacja przesunęła mi się tydzień później. Prawdopodobnie teraz jestem w 5tc, wykonałam wszystkie testy pozytywne. W piątek rano mam lekarza więc idę dokładnie wszystkiego się dowiedzieć, prawdopodobnie będę mieć również termin na początek października. Jest jednak jedna rzecz która trochę nie daje mi spokoju. Otóż robiłam w tę sobotę wynik beta HCG wyniósł 671,6. Powtórzyłam go po dwóch dniach czyli zrobiłam wczoraj rano w poniedziałek i troszkę się podniósł ale niewiele wynosi 1012,8. Martwi mnie niski przyrost beta HCG po 48h. Jeżeli macie jakieś z tym doświadczenia to proszę o odpowiedzi co sadzicie. Pozdrawiam [emoji846][emoji8]
Ja miałam , ale niestety nie najlepsze.
Chociaż na dużo mniejszej becie.

Trzeba być dobrej myśli. Jeśli masz możliwość powtórz 3x betę
 
reklama
Do góry