reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
K
Super . To wszyscy czekacie na maleństwo. Ja zawsze chciałam duża rodzinę ale życie mi plany pozmieniało. Mam 32lata i to będzie moje 1sze dziecko . Wyczekane wychuchane ...
Kochana witamy. Tez mam 32 lata. Pierwsze dziecko 6 lat temu ale podobnie zaszlam jak Ty-staralam sie 1.5 roku i dopiero jak zachorowalam na raka, przestalam myslec o dziecku, skupilam sie na chorobie to w kolejnym cyklu po operacji niespodziewanie zaszlam. Wiec teraz pielęgnuj piekny czas, na ludzie z mysla ze bedzie dobrze i na jesien bedziesz tulic ♥️ I zeby bylo takie kochane 😍 Pozdrawiamy śniegowo 😁
 
Ale teraz
K
Kochana witamy. Tez mam 32 lata. Pierwsze dziecko 6 lat temu ale podobnie zaszlam jak Ty-staralam sie 1.5 roku i dopiero jak zachorowalam na raka, przestalam myslec o dziecku, skupilam sie na chorobie to w kolejnym cyklu po operacji niespodziewanie zaszlam. Wiec teraz pielęgnuj piekny czas, na ludzie z mysla ze bedzie dobrze i na jesien bedziesz tulic ♥ I zeby bylo takie kochane 😍 Pozdrawiamy śniegowo 😁
Ale teraz jest już ok ? Przykro mi bardzo mi to się zawsze serce kroi tyle osób choruje na raka 😕 mi się dwa razy udało jak odpuscilam całkowicie.
 
Takie pytanko troszkę inne . Ile dziewczyn jest na tym wątku może jakaś listę zrobić żeby coś wiedzieć o każdej bo ja bym chciała wiedzieć np która to dzidzia itp żebym wiedziała kogo pytać jak coś doświadczonych .
W 1szej ciazy która poronilam bo była dłuższą 12 tyg od 5go tyg przytulalam muszle 😂 miałam nadkwasnosc i byłam senna i brzuch bolał mnie u dołu gość długo kolo tygodnia i to mnie martwiło bardzo . Test mi wtedy wyszedł w dniu spodziewanej @ ale słabo rosło na testach ale betę zaliczyłam 40tys .
Teraz 4dni przed @ czułość testu 25 i pozytyw 😄 wiec pocieszam się ze będzie dobrze robiłam w poniedziałek (6dni po owu ) progesteron 21 i prolaktyna 7,2 tsh 1,8 . Ide dobrze więc oby zostało
 
Jest tabelka :)
Takie pytanko troszkę inne . Ile dziewczyn jest na tym wątku może jakaś listę zrobić żeby coś wiedzieć o każdej bo ja bym chciała wiedzieć np która to dzidzia itp żebym wiedziała kogo pytać jak coś doświadczonych .
W 1szej ciazy która poronilam bo była dłuższą 12 tyg od 5go tyg przytulalam muszle [emoji23] miałam nadkwasnosc i byłam senna i brzuch bolał mnie u dołu gość długo kolo tygodnia i to mnie martwiło bardzo . Test mi wtedy wyszedł w dniu spodziewanej @ ale słabo rosło na testach ale betę zaliczyłam 40tys .
Teraz 4dni przed @ czułość testu 25 i pozytyw [emoji1] wiec pocieszam się ze będzie dobrze robiłam w poniedziałek (6dni po owu ) progesteron 21 i prolaktyna 7,2 tsh 1,8 . Ide dobrze więc oby zostało
 
Jest tabelka. @karolina87 ja prowadzi. Dopisze Cię [emoji4]
Takie pytanko troszkę inne . Ile dziewczyn jest na tym wątku może jakaś listę zrobić żeby coś wiedzieć o każdej bo ja bym chciała wiedzieć np która to dzidzia itp żebym wiedziała kogo pytać jak coś doświadczonych .
W 1szej ciazy która poronilam bo była dłuższą 12 tyg od 5go tyg przytulalam muszle [emoji23] miałam nadkwasnosc i byłam senna i brzuch bolał mnie u dołu gość długo kolo tygodnia i to mnie martwiło bardzo . Test mi wtedy wyszedł w dniu spodziewanej @ ale słabo rosło na testach ale betę zaliczyłam 40tys .
Teraz 4dni przed @ czułość testu 25 i pozytyw [emoji1] wiec pocieszam się ze będzie dobrze robiłam w poniedziałek (6dni po owu ) progesteron 21 i prolaktyna 7,2 tsh 1,8 . Ide dobrze więc oby zostało
 
reklama
Takie pytanko troszkę inne . Ile dziewczyn jest na tym wątku może jakaś listę zrobić żeby coś wiedzieć o każdej bo ja bym chciała wiedzieć np która to dzidzia itp żebym wiedziała kogo pytać jak coś doświadczonych .
W 1szej ciazy która poronilam bo była dłuższą 12 tyg od 5go tyg przytulalam muszle 😂 miałam nadkwasnosc i byłam senna i brzuch bolał mnie u dołu gość długo kolo tygodnia i to mnie martwiło bardzo . Test mi wtedy wyszedł w dniu spodziewanej @ ale słabo rosło na testach ale betę zaliczyłam 40tys .
Teraz 4dni przed @ czułość testu 25 i pozytyw 😄 wiec pocieszam się ze będzie dobrze robiłam w poniedziałek (6dni po owu ) progesteron 21 i prolaktyna 7,2 tsh 1,8 . Ide dobrze więc oby zostało
Myślę, że zarówno nie powinnaś porównywać obecnej ciąży do swoich poprzednich,jak i do ciąży innych dziewczyn.nawet wtedy,kiedy daty ostatnich miesiaczek się pokrywają lub tygodnie ciąży. Różnice mogą być diametralnie i tylko wprowadza niepotrzebny stres. Mi w ciąży poronionej beta wyszla juz tydzien przed @, a w 7 tyg osiągnęła wartość 99 tyś, w obecnej ciąży w dniu okresu nawet test mi nie wyszedł pozytywny ,a beta w 5 tyg była 10 tyś. Także nie ma reguły😊
 
Do góry