reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Za mnieto tez kciuki trzymajcie, moze jest jakia cien szansy, ze ta beta przyrosnie..ale coraz mniej w to wierze.
 
reklama
Przykro mi bedzie się z Wami rozstawać :( gdybym chociaz nie krwawila, a tak mam wrazenie, ze jest jak sugerował lekarz, ze to moze byc taka spozniona miesiaczka i sie oczyszczam :(
 
Pierwsze zwroty za płoty... Nie polecam tak rozpoczynać niedzieli. Miłego dnia dziewczyny [emoji2]
 
Przykro mi bedzie się z Wami rozstawać :( gdybym chociaz nie krwawila, a tak mam wrazenie, ze jest jak sugerował lekarz, ze to moze byc taka spozniona miesiaczka i sie oczyszczam :(
Naprawdę nie musisz czekać do wtorku z tą betą. Chyba, że wolisz. Są laboratoria 24/h (nie wiem jak w Gliwicach, ale w Katowicach jest takie, które w dni wolne nawet po 1 godz. będzie mieć gotowy wynik, który sprawdzisz sobie na necie). Pisałam o tym wcześniej, ale jakoś nie zareagowałaś. Nie rozumiem dlaczego powiedziano Ci, żeby czekać do wtorku... Ja bym chyba oszalała z tak długim czekaniem....
 
reklama
Do góry