reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja to tez jestem udana . Nic nie wspomniałam ze się źle czuje a tak jest . Pani była taka obojętna , byłam u niej prywatnie raz to trzymała mnie o wiele dłużej niż teraz przy ciąży . Byłam lekko zszokowana a nawet bardzo .
Człowiek w stresie nie zawsze myśli[emoji16][emoji6]znam to.
Ja teraz jestem na l4,wystawił mi lekarz ogólny.
 
Idz do rodzinnego albo zmien gina...
Hej, byłam dzisiaj u ginekologa . 6 tydzień wyszedł i zgłaszałam pani ginekolog ze mam prace fizyczna i ze przy dźwiganiu boli mnie podbrzusze . Powiedziała zebym nie dźwigała , to ja mówię ze w mojej pracy jest nieuniknione to i ze pracodawca nie znajdzie mi lżejszego stanowiska bo nie ma , no to Pani ginekolog „ to nie jest mój interes „. NFZ
 
reklama
Ja sie wlasnie od swojego szpiega dowiedzialam ze jutro ide na dywanik do kierowniczki na przepytki czy w ciazy jestem [emoji23] tym bardziej nie chce tam isc !!!!! [emoji23] trzeba sie zebrac w sobie chate ogarnac bo ksiedza dzis mamy, ale chyba mąż przyjmie a ja zabiore psa z domu bo nie wiem jak zareaguje na faceta w sutannie [emoji23] a wg zalecen jednego z proboszczow u nas w miescie nie zamierzam go zamykac w lazience czy w piwnicy [emoji23] i
 
Do góry