reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
haha no niewiele więcej [emoji23][emoji23] 164 ale wage zawsze mam ok 53kg i chuda nie jestem [emoji6] ostatnie lata i brak ćwiczeń zrobily swoje [emoji38]
To ile Ty masz wzrostu? 150 cm? [emoji6][emoji41]

Moja waga stoi w miejscu.
Spodnie dopinam na siłę.
Usiąść w zapiętych, nie usiądę.
 
haha no niewiele więcej [emoji23][emoji23] 164 ale wage zawsze mam ok 53kg i chuda nie jestem [emoji6] ostatnie lata i brak ćwiczeń zrobily swoje [emoji38]
Jesteś szczupła. Ja mam 161 i waże dokładnie tyle samo,co Ty 53kg i moje wszystkie ciuchy to S...tzn tyle wazylam przed ciaza, Bo teraz mam wilczy apetyt i już mam prawie 1,5kg na plusie 🤣🤣🤣 na szczęście dużo z tego poszło w cycki 😛😛 ale zamierzam się trochę ogarnąć z wagą 😉
 
Jesteś szczupła. Ja mam 161 i waże dokładnie tyle samo,co Ty 53kg i moje wszystkie ciuchy to S...tzn tyle wazylam przed ciaza, Bo teraz mam wilczy apetyt i już mam prawie 1,5kg na plusie 🤣🤣🤣 na szczęście dużo z tego poszło w cycki 😛😛 ale zamierzam się trochę ogarnąć z wagą 😉
To Wy szczuplutkie, ja zaliczam się do sumo 😬 (po 3 ciąży chormony i cukier mi się rozlegulowały) waga ciągle rosła przez 3 lata ale teraz w ciąży łatwiej mi utrzymać wagę w miejscu (ciekawe jak długo 😂)
 
To Wy szczuplutkie, ja zaliczam się do sumo 😬 (po 3 ciąży chormony i cukier mi się rozlegulowały) waga ciągle rosła przez 3 lata ale teraz w ciąży łatwiej mi utrzymać wagę w miejscu (ciekawe jak długo 😂)
Ja zawsze wagę trzymałam, ale teraz nawet mdłości mnie nie powstrzymaly przed jedzeniem🤣
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy bolą Was plecy? Mnie od wczoraj zaczął pobolewac brzuch i plecy. Nie pamiętam jak to było w poprzedniej ciąży czy to normalne czy może coś zlego się dzieje.
Od poniedziałku idę na l4, nie będę ryzykować. W pracy ciągle gadają o tym wirusie i się nakrecają a ja już mam dosyć tego wysłuchiwania. Posiedzę z synkiem w domu i odpocznę.
 
Do góry