reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
O 15:15, więc jeszcze trochę czekania ;) Mam nadzieję, że tylko to mnie tak postraszyło, bo dziś już raczej czysciutko i brzuch w ogóle nie bolał.. Ale nie wytrzymałabym całego tygodnia w niepewności, szczególnie że już mam 10+4, a w sumie przy synku już nie miałam na tym etapie żadnych plamień.. Za dwa tygodnie mam już prenatalne, więc też dopytam lekarza co robić, gdyby się w międzyczasie taka sytuacja powtarzała, czy zgłaszać się na kontrolę, czy cierpliwie przeczekać ;)
Trzymam kciuki za wizytę! :)
 
Moja ginka powiedziala ze najpierw usg a potem testy. Mowi ze jak bedzie cos nie tak to od razu na inwazyjne i szkoda kasy na inne.
 
Znowu mi odwołali wizytę na badanie piersi, a usg prenatanlne z pt przenieśli na środę i to jeszcze wielce oburzona pani w rejestracji, ze pytam o to co bedzie jak sie okaże, ze za szybko mi to badanie chca zrobic.. wiem ze to tylko 2 dni no ale uwazam, że podejście żeby zostawić kobietę w ciazy bez opieki jest ponizej krytyki
 
Znowu mi odwołali wizytę na badanie piersi, a usg prenatanlne z pt przenieśli na środę i to jeszcze wielce oburzona pani w rejestracji, ze pytam o to co bedzie jak sie okaże, ze za szybko mi to badanie chca zrobic.. wiem ze to tylko 2 dni no ale uwazam, że podejście żeby zostawić kobietę w ciazy bez opieki jest ponizej krytyki
Prywatna przychodnia? [emoji15]
Ja mam prenatalne w środę i czwartek.
Wkurzę się jak odwołają [emoji35]
 
Oczywiscie ze nie dostarcza. Chodzo tylkp o kolejnosc- najpierw usg a potem nifty i inne pappy. Mowi tylko zeby nie robić testów przed usg bo jak ono zle to i tak trzeba inwazyjny.
 
reklama
Ja już po wizycie, wszystko dobrze, dzidziuś dalej wypada tak samo z usg jak z ostatniej miesiączki, czyli 10+4 i ma już 3,66 cm. Ładnie się ruszał na usg :) Tylko nie wiadomo skąd to plamienie, także nakaz oszczędzania się i zwiększona dawka duphastonu do końca tygodnia..
 
Do góry