reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
A to co w innych województwach nie ma zarazy?! Tak? W innym województwie nie zamykają przychodni? [emoji848] Ciekawe spostrzeżenie...
Bardzo dziwne jest to,że rzekomo w każdym województwie odwołują wizyty, a akurat w warm-maz nie...Ale ze mnie farciara... po drugie napisalam, że osobiście nie wyobrażam sobie nie zapisać się wcześniej na prenatalne i następnie ich nie zrobic. absolutnie nie uważam, że jest to przykry komentarz badz krzywdzacy kogokolwiek. Nie mniej jednak dziwi mnie podejście kobiet,które najpierw przeżywają od wizyty do wizyty,czy wszystko jezt ok,czy serce bije,A na prenatalne się nie zapisza....A później płacz i rwanie włosów z głowy. Przepraszam ,ale nie pochwalam tego.
 
A miałaś wcześniej w tej ciąży plamienia? Nie martw się, moja lekarka mówi, że czasem tak jest jak pęcherzyk się rozrasta i trafi w naczynko i jest to wtedy fizjologiczne. Czasem też nie można znaleźć przyczyny, ale zdecydowana większość dziewczyn z plamieniami rodzi zdrowe dzieci. Jak nie ma krwawienia i silnych bóli brzucha to nie trzeba panikować. Weź magnez, spokojnie czekaj na wizytę i koniecznie daj nam znać. Wiem jak to jest, bo sama miałam plamienie i w panice jechałam na ip. Będzie dobrze 💕
To są pierwsze plamienia w obecnej ciąży, W nocy niestety poczułam silniejsze bóle podobne do miesiączki, rano otrochę ulżyło. Niby nie ma aż tak dużo plamień ale sam ich widok przyprawia mnie o dreszcze. Czuję ciągnięcie w pachwinach żadnych boli póki co nie ma. Dam znać oczywiście po wizycie. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.
 
Ja jestem mega zaziebiona temperatura cały czas 37 więc normalnie jak w ciąży [emoji7]
Hmm może każda z nas ma inaczej. Na początku nawet zastanowiłam się chwilę czemu mam podwyższoną, ale doczytałam, że to normalne u kobiet w ciąży. Oczywiście temp, o której pisała koleżanka - 37.8 to już trochę za wysoko, a może to zwykle przeziębienie? ;) oby i jeśli już w ogóle to tylko tego jej życzę ;)
Edit. Przeczytałam na stronie PBKM, że wszystkie wartości poniżej 38 stopni są w ciąży prawidłowe.
 
Dzięki Kochana! Dzwoniłam już w 3 miejsca, niestety nie zapisują na żadne wizyty. Ręce mi opadają [emoji20]
Slonce u nas tez jest problem :( ja juz kazdego kontaktu szukam. nie nerwuj sie [emoji8] tulam :* jak sie nie uda to nic nie poradzimy :( tez sie martwię... jak nie uda sie no to najwyzej wyjdzie ciut pozniej. Tulam :*
 
No mi też szkoda dziewczyny ale jeszcze są wyjścia, są województwa ościenne można próbować bo warto
Ja pamiętam jak w poprzedniej ciazy też zjeba**am sprawę z ktg pod koniec ciąży lekarka wystawiła mi skierowanie a ja głupia pomyślałam że do szpitala po prostu się przychodzi i muszą zrobić...
Nie dość że lekarka moja zgrywała głupa potem że ona nie wiedziała że tak jest...
No jakbym była jej jedyna pacjentka w ciąży to może bym uwierzyła
Na szczęście udało mi się pokombinować i się zapisalam
Dobrze wiedzieć że badania krwi odwołują.
Ja mam w lux medzie prenatalne 9 kwietnia a u Zarotyńskiego 4 kwietnia
Oby chociaż jedno z nich siadło
Ja chciałam się zapisać do Wiecheć albo Nocuń na badania drugiego trymestru i mam nadzieję, że za dwa tygodnie już ruszą te zapisy..
 
Wez wyluzuj z tą swoją oceną. Napisalam ,że osobiście nie wyobrażam sobie tego, żeby nie zrobic tego badania i mam do tego prawo. Trzeba się było obudzic wcześniej i zapisać ,A nie na ostatnią chwilę. Ja gdybym nie miała takiej możliwości, to szukalabym w innym województwie.Więc błagam...
Masz prawo do swojego zdania , a jednocześnie oceniasz kogoś , że się nie obudził to teraz ma za karę. Ja się zapisałam 7 marca na USG prenatalne , które ma się odbyć 17 kwietnia ...i co...i może z tego wyjść wielkie nic , bo lekarka od razu uprzedziła , że to, że się zapisałam , nie oznacza , że na pewno badanie się odbędzie ze względu na sytuację w kraju. Wszyscy teraz są w podobnym położeniu i wcześniejsze zapisanie się nic nie gwarantuje .
Hej pilne pytanie, nie wiem czy już panika mnie dopadła czy co. Kochane, mierzycie sobie temperaturę? Czy tylko ja mam podwyższona czyli 37.5- 37.8???? Może mam już tego wirusa
Ja też mam w granicach 36,8-37,2 , ale wyczytałam , że to może być zwyczajnie objaw ciąży więc nie panikuję bo innych objawów grupowych nie mam póki co .
 
U Mnie właśnie plamienia wczoraj wieczorem się zaczęły 😪. Dziś mam wizytę niestety dopiero wieczorem. Strasznie się boję wcześniejsze 2 poronienia tak właśnie się zaczynały. 7.03 widziałam bijące serduszko a teraz boję się że je stracę. 😔😪
Czasem nie oznacza to nic złego.. Musi być dobrze! Trzymamy kciuki i pisz po wizycie ☺️
 
reklama
Widocznie masz farta... "Niektorzy" mają szczęście... Ale jak widać dużo dziewczyn się martwi. Nie wiem co dałoby umowienie się wcześniej, skoro I tak wizyty są odwoływane [emoji2955] Nie rozumiem podejścia... Ja chyba też się stąd wyłączam bo żadnych porad ani wsparcia tylko sama krytyka od niektórych... Szkoda, bo na innych wątkach można żyć w zgodzie, normalnie i wspierając się w tak ciężkich chwilach które są właśnie teraz.
Bardzo dziwne jest to,że rzekomo w każdym województwie odwołują wizyty, a akurat w warm-maz nie...Ale ze mnie farciara... po drugie napisalam, że osobiście nie wyobrażam sobie nie zapisać się wcześniej na prenatalne i następnie ich nie zrobic. absolutnie nie uważam, że jest to przykry komentarz badz krzywdzacy kogokolwiek. Nie mniej jednak dziwi mnie podejście kobiet,które najpierw przeżywają od wizyty do wizyty,czy wszystko jezt ok,czy serce bije,A na prenatalne się nie zapisza....A później płacz i rwanie włosów z głowy. Przepraszam ,ale nie pochwalam tego.
 
Do góry