reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Galopujesz ale nie w tą stronę co powinnaś kochana.
Dziękuję za umoralnienie,ale nie potrzebuję jego ...kochana. wyraziłam swoje zdanie i mam do niego prawo,A jaka ktoś podejmie decyzję,to już jego sprawa. Ja nikogo nie obrazilam w swoim poście, a wręcz napisalam to w delikatny sposób. Także dziękuję za troskę,ale moje sumienie ma się dobrze ✌
 
W delikatny sposób? To chyba mamy inne odczucia co do delikatnosci. Jakie masz rady dla mnie osoby, która miala umowione wizyty, a zostaly odwołane ?? Zreszta bez komentarza. Nie ma sensu. Ciesz się, że masz takiego farta, niech Tobie sprzyja do rozwiązania.
Dziękuję za umoralnienie,ale nie potrzebuję jego ...kochana. wyraziłam swoje zdanie i mam do niego prawo,A jaka ktoś podejmie decyzję,to już jego sprawa. Ja nikogo nie obrazilam w swoim poście, a wręcz napisalam to w delikatny sposób. Także dziękuję za troskę,ale moje sumienie ma się dobrze [emoji111]
 
Dziewczynki mamy prawie 5cm - 4,80cm.
Było usg przez brzuch i słyszałam 4sec serduszko. Nie wiem ile uderzeń bo mi nie powiedzieli. Ruszał rączkami i nóżkami, podskakiwał jak się śmiałam. Potem miałam wizytę u ginekologa wiec mam pierwsze badania krwi morfologia itd. No i w związku z pcos będę mieć badanie z obciążeniem glukoza w kierunku wykluczenia/potwierdzenia cukrzycy ciążowej - ale to dopiero w 23-24tc. Teraz w piątek odwołali moja wizytę konsultacyjna przed NIPT i będą dzwonić na telefon.

Lekarze liczą ze dziś 11+3 (wg usg 11+1) także jest super
Jestem taka szczęśliwa 🥰🥰🥰

Zobacz załącznik 1092882

Pięknie wyglada! Zdroweczka dla Was!
 
Wiecie co? Ja rozumiem ze hormony, ze kazdy ma inne zdanie, ze atmosfera robi sie napieta jak nitka na baleronie, ale czy nie mozna na prawde chociaz tydzien przezyc bez jakichs najazdow na druga osobe? Cala idea forum, wsparcia itp bierze w łeb przez jakies docinki, najazdy i poki co zaczyna mi to bardziej na ktoras wojne wygladac a nie na wątek ciazowy.. kurcze no? Na prawde nie mozna grzeczniej i kulturalniej? Bez docinek? Sama sytuacja na swiecie jest napieta jak gumka w stringach, a tu sie dzieje nie lepiej... coraz wiecej jest postow w stylu "mam dosc, spadam stad" ja sie kurka wodna nie dziwie.... robi sie nas coraz mniej, wiele osob milknie albo ucieka stad, bo nie znajduje tu zrozumienia, tylko gnojenie na kazdym kroku.... moze czas troche przystopowac? Nie mam czasu ostatnio na wchodzenie, ale nadrabiajac skrupulatnie az nie chce sie czytac. Dajcie na luz i nie robcie najazdow.... bo to wcale nie wyglada dobrze...
 
reklama
Bardzo się cieszę razem z tobą to fantastycznie
Dziewczynki mamy prawie 5cm - 4,80cm.
Było usg przez brzuch i słyszałam 4sec serduszko. Nie wiem ile uderzeń bo mi nie powiedzieli. Ruszał rączkami i nóżkami, podskakiwał jak się śmiałam. Potem miałam wizytę u ginekologa wiec mam pierwsze badania krwi morfologia itd. No i w związku z pcos będę mieć badanie z obciążeniem glukoza w kierunku wykluczenia/potwierdzenia cukrzycy ciążowej - ale to dopiero w 23-24tc. Teraz w piątek odwołali moja wizytę konsultacyjna przed NIPT i będą dzwonić na telefon.

Lekarze liczą ze dziś 11+3 (wg usg 11+1) także jest super
Jestem taka szczęśliwa [emoji3059][emoji3059][emoji3059]

Zobacz załącznik 1092882
 
Do góry