reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

No w sensie, ze ten okres mdlosci i mega zmeczenia przeszedl i wzdecia minęły.. dzis jak wstalam to brzuch prawie płaski zjadłam normalnie..
Pewnie, ze bedzie dobrze tylko tak inaczej [emoji23]
Może odchorowałaś swoje ;) w sensie kończysz trzeci trymestr (jeśli się dobrze domyślam ) i ustępują te rewolucje 🤔. Powodzenia i daj znak po wizycie 😊
 
reklama
Tak jak sówka mówi sytuacja z punktu widzenia genetyki, że dziecko ma brązowe oczy jak żadne z rodziców takich nie ma jest niemożliwa, to są bardzo ciekawe zależności :)
Co do krzywej, to teraz powinny ją zrobić tylko osoby co miały glukozę na czczo podwyższoną lub mają obciążony wywiad. Cała reszta będzie robić między 24 a 28 tygodniem.
 
O matko mnie tez dzis na ciasto wzielo, ale kazałam lubemu iść do piekarni bo ma pod komendą niech sie wykaże po mc nieobecności [emoji3]
Ja dzis usg prenatalne zobaczymy co bedzie bo generalnie jakos juz nie czuje sie w ciaży nawet brzuch zmalał [emoji848]
Mam takie same odczucia [emoji41]
Brzucha nie widzę jakoś specjalnie.

Za 2 godz. badanie prenatalne.
Jest napisane, że pacjentki wchodzą 10 minut przed badaniem i bez osób towarzyszących.
Muszę się ogarnąć.
Narobiłyście mi smaka tymi ciastami [emoji16]
 
Czemu nie czujesz się w ciąży ?
Wszystko będzie ok [emoji106]Powodzenia [emoji4]
Miałam Ci odpisać i zapomniałam. W swoich suplach przyjmuję dawkę wit b12 łącznie 1,6mg i dopiero przestały wychodzić mi zajady a miałam z tym odwieczny problem. Poziom we krwi przed suplementacją 1800, przy dawce 1,2mg spadło do 600. Teraz nie oznaczałam.
 
Mam takie same odczucia [emoji41]
Brzucha nie widzę jakoś specjalnie.

Za 2 godz. badanie prenatalne.
Jest napisane, że pacjentki wchodzą 10 minut przed badaniem i bez osób towarzyszących.
Muszę się ogarnąć.
Narobiłyście mi smaka tymi ciastami [emoji16]
Brakuje mi porządnej bitej śmietany do tej szarlotki[emoji4] ale w takim ciepełku dobrze sie je chłodną z lodówki na tarasie [emoji3]
 
Mam takie same odczucia [emoji41]
Brzucha nie widzę jakoś specjalnie.

Za 2 godz. badanie prenatalne.
Jest napisane, że pacjentki wchodzą 10 minut przed badaniem i bez osób towarzyszących.
Muszę się ogarnąć.
Narobiłyście mi smaka tymi ciastami [emoji16]
Jesteś chyba pierwsza z nas.
Napisz potem co tam :-)
 
reklama
Trzymam kciuki.. powodzenia i daj znać...

U mnie tez sms z przychodni, ze mam byc sama.. ale luby juz powiedzial, ze bedzie koczowal pod przychodnia.
Mam takie same odczucia [emoji41]
Brzucha nie widzę jakoś specjalnie.

Za 2 godz. badanie prenatalne.
Jest napisane, że pacjentki wchodzą 10 minut przed badaniem i bez osób towarzyszących.
Muszę się ogarnąć.
Narobiłyście mi smaka tymi ciastami [emoji16]
 
Do góry