reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja bym chciala jak któraś tez juz miala zrobionr Nifty i jak dostaniecie wyniki aby dac znac ile czekałyscie.. oczywiscie biore pod uwage że to ja jestem pierwsza którą miała robione ale zawsze razniej jak ktos jeszcze czeka
 
Dokładnie każdy ma prawo mieć do swojego zdania ale z szacunkiem do drugiej osoby bo ostatnio to koleżanka ditta szacunku nie miała wyraziła zdanie moim zdaniem bardzo wulgarny sposób i w jednym zdaniu złamała regulamin BB dwa razy . Oczywiście można każda może wyrazić swoje zdanie ale z szacunkiem do drugiej dziewczyny to ze któraś ma odmienne zdanie nie oznacza ze ma nadawać na kościoły bo mnie to urazilo np to ze ditta chce zabić swoje dziecko jak będzie chore lub coś z genetyka czy co kolwiek nie musi tu aż tak ostro tego pokazywać ze kanibal itp itd może wyrazić swoje zdanie ale nie nadając tu na kościoły no sorry jak dla mnie dziewczyna przegiela nie jeden raz .
Kanibal? [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Weź się ogarnij i zejdź ze mnie.
A najlepiej omijaj moje posty dla własnego zdrowia psychicznego [emoji41]

Co do pospolitego ruszenia to jest to absolutnie normalne.
Nagle jak grzyby po deszczu jest wysyp zajętych prozą życia "czytelniczek".
Mam złe doświadczenia, ale same zdecydujecie co i jak.
 
Wczoraj mnie tu nie było [emoji6] a widzę, że jedna z koleżanek ostro się na mnie zafiksowała.
Cieszy mnie jednak, że poza mną są osoby, które nie obawiają się wyrażać swojego zdania.

Ruda, nie szalej z tym regulaminem.
Wiem, że bycie moderatorem daje pozorne poczucie władzy i często kusi, ale szanujmy się.
Jesteśmy dorosłe i tematy też będą "dorosłe". Takie jest po prostu życie.

A słowem wyjaśnienia.
Jestem osobą bardzo liberalną.
Żydofilka (nie zoofilka [emoji16]) od zawsze, przyjaciółka środowisk LGBQT oraz przeciwniczka KK. I nawet nie chodzi o samą instytucję KK a personel naziemny.
P.S. Moja Babcia jest mocno religijna, choć ani nie jest zwolenniczką PiSiorów ani moherowym beretem.
Szanuję to. Jest w swej wierze delikatna i nic nie narzuca.
Mam dużo znajomych innowierców, którzy pochodzą z różnych krajów.
I mimo to rozmawiamy o wszystkim i nikt nie trzaska drzwiami [emoji6]

Żenują mnie kłamliwe pikiety pro-life oraz indoktrynacja religijna.
Jestem za wolnym wyborem i prawem do aborcji.
Nie miałam ślubu kościelnego a dzieci nigdy nie były i nie będą ochrzczone.

Mogę być czarną owcą tego forumowego stada [emoji4]

Miłego poniedziałku.
 
Ja jeszcze dodam, chociaż już ciepełko idzie i rajtki nie będą potrzebne, rajstopy dla mam z h&m - tak wygodne, że będę nosić chyba i po ciąży [emoji16][emoji16]
Też myślałam, że po ciąży będę nosić te rajstopy, ale no... nie nosiłam. Jak najszybciej chce się wrócić do dawnej figury i zwykłych ciuchów.
 
Ja tam już z tych nudów przy leżeniu już dziś wybieram torby do wózka 😜😜
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-03-23-10-13-10-945_com.android.chrome.png
    Screenshot_2020-03-23-10-13-10-945_com.android.chrome.png
    543,8 KB · Wyświetleń: 54
reklama
ostro się [...] zafiksowała.
[...] PiSiorów [...] moherowym beretem.
[...] kłamliwe pikiety pro-life

.

Kurczę Ditta, nie chodzi o twoje przekonania, tylko o to jak je wyrażasz... no a dałoby się jeszcze więcej szacunku i mniej dosadnie? Może nie wchodźmy dodatkowo na tematy polityczne? Źle się to czyta. Ja sie cieszę, że więcej osób nie bierze w tym udziału.
 
Do góry