reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Słuchajcie faceci to dziwne stworzenia... z jednej strony go rozumiem bo na pewno jest to jakies wyjątkowe wydarzenie poznac plec dziecka wspolnie z drugiej strony jak nie chce znac teraz to nie powinien się obrazac, że ja chce znac
Co? [emoji33] Jak to, jakby wpadł na pomysł wpaść tutaj? Komu by to w ogóle mogło przyjść do głowy? On serio tak Cię kontroluje? Byłam kiedyś wiele lat w związku przemocowym i kontrola była na porządku dziennym i jak czytam o takich zachowaniach to aż mi się słabo robi...
 
Ja nie napisałam, ze on tak zrobi ale roznie to bywa.. moj to raczej nie wejdzie bo nie ma takich ciągotów do kontroli wręcz mam wrazenie ze nawet nie jest zazdrosny o moja osobe.. ale po co ryzykować
Bez urazy dla kogokolwiek, ale nie uważam, że to jest normalne zachowanie wchodzić na BB pod pseudonimem żeby sprawdzić co pisze kobieta...
 
Uwaga uwaga! Informacja !

Przed chwila wyslalam do administratora liste osob z naszego wątku. Mam nadzieje, iż na watku zamknietym chociaz czesc osob sie ujawni. Link do watku otrzymacie w wiadomosci prywatnej(nie wiem czy to kwestia godzin czy moze dni). Staram sie byc na biezaco. Bardzo prosze o cierpliwosc. W razie pytan zapraszam :)

Mamy z Karoliną przygotowane do Was slowo wstepu wiec bardzo bym prosila o cierpliwosc z wpisami tam :)
 
ja bym zobaczyła sama i mu nie mówiła.. on niech czeka na usg jak będzie mógł wejsc do gabinetu pewnie nie wcześniej niż w czerwcu [emoji23][emoji23] ja bym oszalala z niewiedzy a wyniki przed nosem :)
Niestety nie dowiem się płci bo luby sobie wymyslil, ze on chce zobaczyc na usg razem ze mna, a nie na kartce papieru buuuu[emoji24][emoji25]
 
Słuchajcie faceci to dziwne stworzenia... z jednej strony go rozumiem bo na pewno jest to jakies wyjątkowe wydarzenie poznac plec dziecka wspolnie z drugiej strony jak nie chce znac teraz to nie powinien się obrazac, że ja chce znac
Masz rację, chociaż ja bym nie usprawiedliwiała niektórych zachowań samym byciem facetem. Niestety jest jakaś tendencja do takiego usprawiedliwiania, że a no on się tak zachowuje, bo... a jak kobieta tak się zachowuje to już jest tragedia masakra jak ona tak może. Mam na myśli ogólnie podejście ludzi w tym zakresie. Natomiast powinien wiedzieć, że można Wasze różne potrzeby w kwestii płci dziecka rozdzielić. Ty możesz dowiedzieć się sama i dopilnować, żeby on się nie dowiedział. Wtedy każdy będzie zadowolony.
 
reklama
Ja nie napisałam, ze on tak zrobi ale roznie to bywa.. moj to raczej nie wejdzie bo nie ma takich ciągotów do kontroli wręcz mam wrazenie ze nawet nie jest zazdrosny o moja osobe.. ale po co ryzykować
Sam fakt, że pomyślałaś o takiej możliwości dla mnie oznaczał tyle, że uważasz, że może tak zrobić. Tak to odebrałam.
 
Do góry