reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Przed zajęciem w ciążę byłam na duphaston żeby uregulować miesiączki. Zrobiłam test i przyspieszylam wizyte u gin. Bo tabletki się skończyły. Wtedy był 5tydz.widac było tylko pęcherzyka i jakieś niepokojące zmiany w macicy na usg,lekarz ustalił kolejną wizytę 2tyg.pozniej. 7+3 dziecko już było widac ale mialam jakieś dziwne plemienia do tego na cytologia wyszły jakieś komórki zapalne ale lekarz stwierdził że wszystko dobrze.kolejna wizyta była w trakcie 8tyg. Usg przez brzuch żeby nie prowokować plamien.wszystko było dobrze,kolejna wizyta 9+3 wszystko dalej w normie ale później znowu plamienia i uplawy... mam nadzerke być może to kwestia tego ale pewności nie ma.lekarz kazal brac acard od 01.04 ze wzgledu na odklejenie lozyska w tej ciazy ktora byla rozwiazana przez cc miesiąc przed terminem.obecnie biore dalej duphaston no i leki na tarczyce.teraz mam wizytę 12+3 i muszę lekarza wypytac o wszystko.
No i na ostatniej wizycie stwierdził że być może robi się jakiś krwiak,że tak wygląda ale mam dalej brać leki i leżeć
 
reklama
Uwaga uwaga! Informacja !

Przed chwila wyslalam do administratora liste osob z naszego wątku. Mam nadzieje, iż na watku zamknietym chociaz czesc osob sie ujawni. Link do watku otrzymacie w wiadomosci prywatnej(nie wiem czy to kwestia godzin czy moze dni). Staram sie byc na biezaco. Bardzo prosze o cierpliwosc. W razie pytan zapraszam :)

Mamy z Karoliną przygotowane do Was slowo wstepu wiec bardzo bym prosila o cierpliwosc z wpisami tam :)
A o co chodzi z tym ujawnieniem się? Przegapiłam jakaś rozmowę w tym temacie? 😊
 
Jasne, że tak! :) a wracając do innych przesądów to w tej ciąży wyglądam jak żaba (a przynajmniej tak mi się wydaje), więc będzie córka :D no! Albo super przystojny chłopaczek :D
To ja mam wrażenie, że ładnie wyglądam, żadnych pryszczy, ani tego typu niespodzianek, to może drugi synek 😜 Zobaczymy jak to nam się posprawdza, bo ja nie mam żadnych przeczuć 😁
 
To ja mam wrażenie, że ładnie wyglądam, żadnych pryszczy, ani tego typu niespodzianek, to może drugi synek 😜 Zobaczymy jak to nam się posprawdza, bo ja nie mam żadnych przeczuć 😁
Ja miałam przeczucia na dziewczynkę a wczoraj tak sobie leżę i myślę jeju! Tak się nastawiłam, że na pewno będzie dziewczynka nie wiedzieć czemu a tu nagle będzie chłopak i co? I musiałam trochę przystopować 😂
 
reklama
Ja miałam przeczucia na dziewczynkę a wczoraj tak sobie leżę i myślę jeju! Tak się nastawiłam, że na pewno będzie dziewczynka nie wiedzieć czemu a tu nagle będzie chłopak i co? I musiałam trochę przystopować 😂
Ja się dowiem na drugim prenatalnym dopiero, więc pewnie ostatnia z Was 😁😁 Ale tak bardzo zależy mi na zdrowiu tego malucha i donoszeniu ciąży, że staram się w ogóle o płci nie myśleć i nawet się cieszę, że będę troszkę dłużej czekać 😁😁
 
Do góry