reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dzisiaj dostałam potwierdzenie badań prenatalnych :) uffff...
Hej, ja miałam wczoraj usg genetyczne, wyszło wszystko w jak najlepszym porządku tak powiedział lekarz, mam nagranie na płytce ☺️ mąż nie mógł ze mna wejść że względu na obostrzenia wiadomo 😌 ogólnie na wejściu do szpitala mierzyli każdemu temp, dezynfekcja rąk i ankieta do wypełnienia.
 
Hej, ja miałam wczoraj usg genetyczne, wyszło wszystko w jak najlepszym porządku tak powiedział lekarz, mam nagranie na płytce ☺ mąż nie mógł ze mna wejść że względu na obostrzenia wiadomo 😌 ogólnie na wejściu do szpitala mierzyli każdemu temp, dezynfekcja rąk i ankieta do wypełnienia.
Fajnie, że wszystko ok :)
Ja byłam dziś. Też pomiar temperatury, dezynfekcja rąk, ankieta, obowiązkowo maseczka, pacjentki umawiane tak, żeby się ze sobą nie spotkały. Się porobiło...
 
Dziewczyny ja nie napisalam, ze jestem kontrolowana on nawet nie jest zazdrosny nigdy by nie przyszło mu do glowy, ze mogę to zdradzić i dobrze myśli.. ale jakby wszedł z ciekawości żeby zobaczyć co sie dzieje na watku, ze duzo z wami pisze albo ze sie smieje do telefonu to nie jest kontrola żeby kogos upodlic.. mysle, ze trochę za daleko poszlyście z interpretacja.. dzis przegadałam z nim powiedzial co czuje trochę się otworzył i go rozumiem bylo lekkie spiecie ale tak naprawdę obylo się bez wiekszego problemu. Przyjelam do wiadomości i powiedziałam, ze nie obiecuje ze wytrzymam bez tej wiedzy zgodził się ze mna zrozumial i powiedział, że jak sprawdze to mam zatrzymac info dla.siebie bo on chce sie dowiedzieć na usg. Szanuje jego wybor. Więc spokojnie to nie terorrysta.. ma ciezki charakter i to bardzo ale tez mam cos do powiedzenia.
 
Oczywiacie szanune wasze opinie i wasza troskę.. jesteście najlepsze.. tylko pamiętajcie, ze faceci tez maja uczucia moj akurat nie umie sie nimi dzielic.. czasami trzeba spojrzeć tez z drugiej strony.. lecę spać rano znowu do pracy.. buziaki [emoji8]
 
Ja mam listopadową córkę i powiem że to bardzo wygodne bo jak trzeba ubierać dziecko w 100 warstw to jeszcze nie jest na tyle mobilne żeby uciekać [emoji23] a na lato przypada ten fajny okres rozwoju - siadanie, raczkowanie. I teraz jak będzie można latem wychodzic to też już na tyle duża że można iść na plac zabaw i w ogóle. Także ja lubię jesienne dzieci :)
a ja to akurat chciałam jesienne dziecko bo do wiosny już będzie łatwiej a na drugie lato juz będzie pewnie biegał :)
 
reklama
Oczywiacie szanune wasze opinie i wasza troskę.. jesteście najlepsze.. tylko pamiętajcie, ze faceci tez maja uczucia moj akurat nie umie sie nimi dzielic.. czasami trzeba spojrzeć tez z drugiej strony.. lecę spać rano znowu do pracy.. buziaki [emoji8]
Ty wiesz że ja cię bardzo rozumiem :)
Trzymaj się
 
Do góry