reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja syna urodziłam w październiku, i było tak ciepło że po 4 dniach położna "kazała" nam iść na spacer [emoji38] do listopada było bosko [emoji3590]
Ja pod koniec października, ale też było tak ładnie, że śmigałam od razu ☺️ Teraz termin na początek, to już w ogóle mam nadzieję, że uda się skorzystać z pogody i ciepłej złotej jesieni 😉
 
reklama
I uwierzcie mi, że ja też kiedyś byłam pewna tak jak Wy, że mój nie z takich... [emoji38] A tu się zdziwiłam, także "nigdy nie mów nigdy" [emoji38]
Miał zupełnie inne zainteresowania, nie był "przemocowy" jak Bluecco pisze itd.
A mimo wszystko wszedł i tyle [emoji38] dowiedział się trochę o wysokości szyjki niektórych staraczek, i że żre za dużo golonki i już [emoji1787] Staraczki oczywiście o tym wiedziały... A On powiedział, że dziwi się, że spędzam całe dnie na takich tematach i nigdy nie zrozumie kobiet [emoji2368] nie musi. [emoji38]
 
Ja sie urodzilam w listopadzie, a mój mąż w grudniu i nasze mamy nie narzekały, a jakie zimy wtedy były 😱 kiedy ja sie urodziłam było śniegu po pachy. (obecnie w Poznaniu śnieg praktycznie nigdy nie pada, w tym roku nie było ani jednego dnia ze śniegiem 😔) wiec te nasze zimy teraz, to tak naprawde jesień.
 
Ja urodzilam 14 listopada, pierwsze chłody i codziennie byliśmy na spacerze :D na szczęście w Toruniu jest dobra jakość powietrza więc nie ma problemu ze smogiem. Teraz w październiku to mam nadzieję, że jeszcze lepiej bedzie. Bo teraz już tak kolorowo ze spacerami nie będzie bo dwulatka przy nodze [emoji2]
Ja pod koniec października, ale też było tak ładnie, że śmigałam od razu [emoji3526] Teraz termin na początek, to już w ogóle mam nadzieję, że uda się skorzystać z pogody i ciepłej złotej jesieni [emoji6]
 
Ja urodzilam 14 listopada, pierwsze chłody i codziennie byliśmy na spacerze :D na szczęście w Toruniu jest dobra jakość powietrza więc nie ma problemu ze smogiem. Teraz w październiku to mam nadzieję, że jeszcze lepiej bedzie. Bo teraz już tak kolorowo ze spacerami nie będzie bo dwulatka przy nodze [emoji2]
Planujesz jakąś dostawkę czy coś w tym stylu? Ja myślę o tym podnóżku.
 
To na pewno,
Pogoda to ja się wogole nie przejmuje jeśli chodzi o spacery w tamtym roku jeszcze początek listopada był cieplutki ale ja z południa Polski to tu trochę inaczej. Bardziej się przejmuje latem bo już wiem jak to jest być w ciąży latem:/

Jak urodziłam córkę w 2017 to też i pazdziernik i listopad był mega ciepły wtedy tylko w pajacach ja wozilam, na grudzień styczeń i luty miałam tylko misiowy kombinezon + klapę na wózek
A potem znowu ciepło
Też się obawiam tego lata i 3 trymestru...
 
Ja urodzilam 14 listopada, pierwsze chłody i codziennie byliśmy na spacerze :D na szczęście w Toruniu jest dobra jakość powietrza więc nie ma problemu ze smogiem. Teraz w październiku to mam nadzieję, że jeszcze lepiej bedzie. Bo teraz już tak kolorowo ze spacerami nie będzie bo dwulatka przy nodze [emoji2]
U nas smog niestety jest, ale przeważnie dopiero po południu, wiec spacery od 10-14 bezpieczne. Ja chyba z 4 latkiem na rowerku obok, no chyba że wróci do przedszkola, a mam duże obawy go tam posyłać przez najbliższe miesiace 😏
 
Hej, dziewczyny ja mało się udzielalam, ale cały czas czytam [emoji846]
Dziś mam usg prenatalne, obecnie 12tc. Udało mi się umówić w szpitalu medicover w wawie, dzwoniłam po wszystkich szpitalach polozniczych w mieście i nigdzie nie chcieli mnie umówić, albo kazali dzwonić dopiero jak wszystko się uspokoi.
Cóż, mam nadzieję że od zadzwonią i nie odwolają mi tej wizyty, fajnie byłoby zobaczyć co u maluchów i czy wszystko z nimi dobrze [emoji846]
A o której?? Ja też dziś o 16 mam prenatalne 😉
 
Planuje na długie spacery chodzić cała rodzina z drugim wózkiem (tata pracuje na uczelni więc nie ma sztywnych godzin pracy), babcia mieszka w tym samym mieście więc też pewnie będzie chciała z nami chodzić jak tata w pracy. A jak będę chodzić sama to po prostu będę wybierać krótkie trasy żeby dała radę na nogach. Ma swój wózek dla lalek także spróbuję tak to ogarnąć :)
Planujesz jakąś dostawkę czy coś w tym stylu? Ja myślę o tym podnóżku.
 
reklama
Też się obawiam tego lata i 3 trymestru...
Ja się czułam w poprzedniej ciąży idealnie w trzecim trymestrze (dla mnie to był najlepszy czas ciąży) i w ogóle mi lato nie doskwierało, wręcz przeciwnie.. Ale oczywiście każda ciąża jest inna, więc zobaczymy jak teraz będzie 😉
 
Do góry