reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
No widzisz a ja pająki to o fuj katastrofa tym bardziej, ze zawsze mnie atakuja jak jestem sama w domu.. koty toleruje jeden nawet jest taki milusi bo lubi sie tulic ale generalnie nie przepadam.. za to moj syn i luby to kociarze..
Ojej ja to bardzo nie lubię psów
I boję się ich w sumie nie wiem co bardziej czy to że sie brzydzę ich czy boję.
I to są jedyne zwierzęta do których mam tak wrogie i negatywne nastawienie wszystkie inne gatunki uwielbiam włącznie z pająkami gryzoniami plazami itp



Ja to w sumie zawsze power mam ale dziś nie było co robić mąż sprzątał chałupę bo on z tych pedantycznych
Ja robiłam obiad a potem z córką na dziedziniec pod blok wyszłam żeby sobie porysowała kreda i to właściwie tyle
 
No nic nie mów jakoś ten czas tak mi ucieka dopiero co sie dowiedzialam, pozniej się tak czekalo do 1 wizyty, a tu juz zaraz 16 tydzień.. mysle ze to jest tez kwestia tego, ze nadal pracuje..
 
reklama
To chyba tylko ja tradycyjnie przez przeglądarkę piszę [emoji6] Ta apka jest wygodna (jeśli się nie zacina)??
Dużo wygodniejsza niz przez neta ale kiedyś była lepsza bo się dało pisać od razu pod spodem i można było w tym samym czasie zjeżdżać w górę i odpowiadać bez cytowania.
A teraz to telko z cytowaniem bo jak pisze to nie widzę odpowiedzi więc muszę je najpierw zaznaczyć
 
Do góry