reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Mnie czasami ciągnie jak na okres... Ale już bardzo rzadko. Teraz trochę ciągnie od 2 dni Ale jestem w okresie około miesiaczkowym
Pobolewa Was jeszcze brzuch od czasu do czasu? Mnie od 2 dni właśnie kilka razy w ciągu dnia boli brzuch. Po bokach w okolicy jajnikow oraz w dole trochę jakby okresowo [emoji17]
 
Mi ginekolog mówiła że jeśli pierwszy szedł kiepsko duża szansa że drugi też taki będzie dlatego ona mi proponuje cc.A Ty jak ostatecznie urodziłas?
Ja na temat porodu jeszcze w ogóle z lekarką nie rozmawiałam.. 7 dni po terminie zgłosiłam sie do szpitala rano, po południu wlozyli mi balonik, który przebił mi pęcherz bo wody zaczeły się sączyc, rozwarcia brak, dali oksytocyne, mały po 6 h był po drugiej stronie. Więc w sumie nie tak źle, tylko samo zacząć sie po prostu nie chciało
 
reklama
Ja łykam Symvital mama. Pan tabletka ma fajny artykuł o witaminach dla kobiet w ciąży.
Czytałam ten jego artykuł i wtedy zdecydowałsm się na Duphavit. Biore go caly czas ale troche dziwi mnie że nie jest napisane na który trymestr on jest...? Nie ma rozróżnienia na pierwszy i dalsze. A skład prosty, chyba 5 witamin i tyle. Ja chce brać cos prostego, bo nie chce klocuszka urodzic 😥 syn ważył 4050 g a drugie dzieci czesto większe, w dodatku drugi syn 😱
 
Do góry