reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja myślałam, że koło 16-17 tygodnia widać zewnętrzne narządy płciowe, a wcześniej to na podstawie tego "wyrostka" płciowego 😉 Ale w sumie to się nie znam 😜
Ja za 2 tyg mam wizytę u swojego ginekologa. To będzie 15 tydz. Zobaczymy, co wtedy powie odnośnie płci. Może faktycznie lepiej by było, jakby powiedzieli raz A konkretnie.
 
Co ty 😱 ja tez mam syna w 3latkach przedszkole publiczne, niczego nam nie wysyłaja.. Przeciez przedszkole jest nieobowiązkowe, no bez przesady 😱
No my tez publiczne przedszkole i wam powiem że wcześniej nie przeglądałam tych kart pracy i tak już dla mnie było głupota że 3latki mają jakieś karty pracy bo za moich czasów dostaliśmy jakieś drukowane kolorowanki i tyle. I teraz tak robimy te zadania i np są rysunki wiosennych kwiatow, dziecko ma je nazwać i powiedzieć ile ma ta nazwą sylab hahah jak on nawet liter nie ma i nakleić naklejkę z taką cyfra ile ma sylab wyraz hahah chore...
 
Tak, pokazywał mi ptaszka hehe zapytał czy chce wiedziec co mam,wiec mu mówię, że ja wiem co mam- dziewczynę! A on do mnie: ale absolutnie, jaką dziewczynę, prosze zobaczyć, co tu jest między nogami [emoji2960] no i tak o!
To jak bedzie taki narwany jak matka,to będę miała krzyz pański hehe
A w którym tygodniu jesteś ? Ja mam wizytę w przyszłym tygodniu i myślę czy lekarz może już się dopatrzy czy to chłopaczek czy dziewczyna .
 
Ciekawe, czy zostanie ten chłopczyk 😁 Jak się znów zmieni, to dopiero będzie niespodzianka 😁
Moja kumpela była przekonana że chłopak będzie i lekarz kilkukrotnie jej to potwierdzał, pokupila wszystko dla chłopca a na porodówce jak urodziła okazało się że dziewczyna a maluch widocznie rączka jakoś imitował siusiaka na USG hahah ale laska była w szoku😄
 
reklama
Poniedziałek zaczal sie pechowo... dostalam odp na moj raport o przeniesienie jest negatywny bez zadnego uzasadnienia co jest ewenementem bo wszyscy zainteresowani wyrazili sie pozytywnie na temat mojego przejścia.. jeszcze ten tydzień czekam bo moze da sie cos zalatwic, a jak nie to ahoj ide na l4.. z jednej stroby fajnie cale lato w domu duzo mogę zrobic ale z drugiej strony boje się, ze jak zalegne na kanapie to bedzie lipa do września.. nie lubie bezczynnosci
 
Do góry