reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
No niestety takie ceny. Za prenatalne 360. Jak bialo [emoji7] u nas tez cos pada :)
Dzien dobry 31.03. [emoji16]
A ile z ciekawości placicie za badanie I trymestru z oznaczeniem ryzyka? Tez pierwszy raz slysze o doplaceniu za plytke i to jeszcze 100zl?! Troche przesada...
Image%20(7).jpeg
 
Ale mi moją córka daje w kość ostatnio :( budzi się w nocy i nie śpi 1,5-2 godzin. Właśnie siedzę już druga godzinę i chce mi się ryczeć z bezsilności. Nic jej nie jest, gorączki nie ma, zęby chyba nie idą. Chyba ten sławny regres snu. A mi ręce opadają :( w takich chwilach zaczynam wątpić czy dam radę z dwójką dzieci [emoji1751]
U nas podobnie ostatnio bo uczymy ja spać w łóżeczku i dzisiaj darła ryja przez 2h potem o 5.00 znowu się obudziła ale na szczęście już szybko zasnela
Za to ja przez to z bólem głowy wstałam
 
To tak jak mój jak zaczęłam wymieniać imiona to od razu dopawiadal nazwiska albo jakieś przydomki... [emoji2356][emoji2356][emoji2356] No ja pierdziele z takim podejście to dziecko będzie miało imie XYZ [emoji2356]

My rozmawialiśmy o imionach ostatnio i z chłopięcych padło na Aleksandra (Olka), podoba mi się jeszcze Janek (tylko nie Jaś, nie cierpię tego zdrobnienia), Igor. Podoba mi się jeszcze Dominik ale jest długie i żadne skróty mi nie pasują :)
Jeśli Twój chce „męskie” imię to może Mateusz? :)

Z dziewczyn Anna, Alicja, Aleksandra, Łucja i Zofia, ale najpewniej będzie Anna albo Zofia :)
 
Ostatnia edycja:

Dziewczyny co do NIPT - wiecie, że w przypadkach w których NIPT (jakikolwiek) dawał fałszywy wynik to przy badaniu niptem innej firmy błąd się powtarzał?
Wszystkie nipty mają bardzo podobną skuteczność.
Błędy nie biorą się z niczego a z powodu takiej a nie innej metodologii i w przypadku mozaiki łożyska wynik będzie błędny niezależnie od tego jaki NIPT Zrobimy.
 
reklama
Ignacy jest ślicznie ❤ Ja miałam kolegę Szymka w szkole i wszyscy wołali na niego Szynon dlatego tak jakoś mi się kojarzy 😁 Ale też bardzo ładnie!
Mi też się podoba Szymon ale podoba mi się też Wojtuś 😊 a do dziewczyny hm Wiktoria bo to imię takiej samowystarczalnej silnej kobiety ale podoba mi się też Zosia, Zuzia albo Ada
 
Do góry