reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

kto da rade jak nie my [emoji4] ja czekam az mój zacznie noce przesypiac bo te pobudki na mleko mnie do szału już doprowadzają [emoji23]
Ale mi moją córka daje w kość ostatnio :( budzi się w nocy i nie śpi 1,5-2 godzin. Właśnie siedzę już druga godzinę i chce mi się ryczeć z bezsilności. Nic jej nie jest, gorączki nie ma, zęby chyba nie idą. Chyba ten sławny regres snu. A mi ręce opadają :( w takich chwilach zaczynam wątpić czy dam radę z dwójką dzieci [emoji1751]
 
reklama
Ja mam Adę :)
Mi też się podoba Szymon ale podoba mi się też Wojtuś [emoji4] a do dziewczyny hm Wiktoria bo to imię takiej samowystarczalnej silnej kobiety ale podoba mi się też Zosia, Zuzia albo Ada
@Anna_87 pobudki na mleko były spoko bo jadła i szła spac, a teraz nie wiem czy to jakieś lęki nocne czy separacyjne czy co i się wierci od godziny do trzech tak jak dziś w nocy....
 
Ja mam Adę :)@Anna_87 pobudki na mleko były spoko bo jadła i szła spac, a teraz nie wiem czy to jakieś lęki nocne czy separacyjne czy co i się wierci od godziny do trzech tak jak dziś w nocy....
Mój ma 3 lata i od tygodnia śpi w swoim pokoju bo do tej pory miał łóżko w naszej sypialni i spał ładnie całe noce nawet na siusiu już się nie wybudzal a teraz niby śpi osobno ale w nocy płacze przez sen i jest jakiś niespokojny więc może faktycznie przestały się dzieci czuć bezpiecznie bo jakaś zmiana została wprowadzona
 
reklama
Do góry