reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

No ciekawe ktora będzie pierwsza, a ktora ostatnia..
Ostatnio rzucił mi sie w oczy wątek rozpakowane mamy i tam dziewczyny wrzucaja zdjęcia swoich pociech...
 
reklama
No przestań tak brać do siebie wszystkie jesteśmy na jednym wątku czy to 10 tydzień czy 15 jesteśmy razem i się wspieramy.
Ja chyba "zamknę " wątek . Termin mam 26/27 . Większość z was już dawno po prenatalnych ja mam za 2 tyg gdzieś . Niektóre z was już 15 tydzień mają a ja 10+0 . Faktycznie jest mega różnica niby miesiąc a taka różnica pare dziewczyn tutaj tez ma termin na wrzesień wiec ja z końca października to czuje się jak taki wyrzutek ostatni [emoji23]
 
Lekarz mi powiedział, że jak nie jest pewny to nie mówi na tym etapie :) oczywiście zawsze jest jakiś margines błędu, w końcu to tylko człowiek, ale stwierdził, że zdziwiłby się jakby z tego urodziła się dziewczynka :)
A Wy tak na serio podchodzicie do tych płci z prenatalnych? To nie jest tak, że to się może zmienić, czy nie bierzecie możliwości zmiany w ogóle pod uwagę? Ja mam prenatalne za tydzień :)
 
Ja szaro niebieskie oczy, mysi kolor włosów. Mój mąż oczy czarne, włosy czarne i ciemniejsza karnacja skory. Nie ciemna ale no ciemniejsza jak po dobrych wakacjach 😃. Przy cc wyciągają córkę i mówią "jakie ma piękne czarne włoski" ja w myślach *urwa super, nosiłam pod sercem tyle miesięcy, tyle się wycierpiałam jeszcze teraz mnie pokroili a córka będzie 100% tatusiem? Już chciałam się obrazić i iść sobie do domu ale nagle słyszę, że ma piękne niebieskie oczka. Nooooo myślę sobie chociaż oczy będą po mamusi. I tak bylo... Do roku jakoś? Później oczy zaczęły jej ciemnieć i nagle się okazało że są ciemno brązowe prawie czarne jak tatuś 🙄 ma fart tatuś, że ładne dzieci płodzi 😂
Hahaha to u nas będzie tak samo na bank! 😂❤️
 
Witaj w klubie ja przed ciążą 45kg teraz mam 47 na ta chwile ale mnie wymiotuje wiec może by było więcej . Brzusio juz widać u ciebie ? Ja zawsze miałam płaski jak deska a teraz mam taki już dość spory jak do mojej figury 🙈

Narazie płasko u mnie wieczorem moze delikatnie coś się zaokrągla na samym dole ale to od nadmiaru picia ;)
 
Lekarz mi powiedział, że jak nie jest pewny to nie mówi na tym etapie :) oczywiście zawsze jest jakiś margines błędu, w końcu to tylko człowiek, ale stwierdził, że zdziwiłby się jakby z tego urodziła się dziewczynka :)
Mi dziś na prywatnej wizycie powiedział że nie podejmuje sie określania do 15tyg. Bo to nic pewnego. Zobaczymy co powiedzą na prenatalnych 06.04 to będzie 13+1 tyg.
Jeszcze jutro wizyta u mojego gin. Recepty,zwolnienia itd.
Szczęście że dzisiaj poszłam na wizytę bo dostałam zalecenia odnośnie tarczycy,zwiększył mi dawkę leku,wykonał powtórne usg tarczycy itp.
 
Lekarz mi powiedział, że jak nie jest pewny to nie mówi na tym etapie :) oczywiście zawsze jest jakiś margines błędu, w końcu to tylko człowiek, ale stwierdził, że zdziwiłby się jakby z tego urodziła się dziewczynka :)
Oby i u mnie w takim razie za tydzień była taka pewność! :D Chciałabym już wyrażać się konkretnie, no nie wiem choćby per Stasiu czy Amelko a nie „Ej ty” hahaha
 
reklama
Mi dziś na prywatnej wizycie powiedział że nie podejmuje sie określania do 15tyg. Bo to nic pewnego. Zobaczymy co powiedzą na prenatalnych 06.04 to będzie 13+1 tyg.
Jeszcze jutro wizyta u mojego gin. Recepty,zwolnienia itd.
Szczęście że dzisiaj poszłam na wizytę bo dostałam zalecenia odnośnie tarczycy,zwiększył mi dawkę leku,wykonał powtórne usg tarczycy itp.
No i super przynajmniej wiesz co i jak😄
 
Do góry