reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny a ja w innym temacie

Od 3 dni praktycznie nie śpię bo bardo bolą i pieką mnie oczy
Wg objawów mam zespół suchego oka który w ciąży zdążą się w 2 trymestrze.
Czy któraś się z tym spotkała? I wie jak to złagodzić?

Mąż po pracy ma mi kupić jakieś krople nawilżające i rumianek
Serio?! A ja się zastanawiam co mi jest od kilku dni... No pięką niemiłosiernie... Myślałam, że przemęczone, ale nie mają być czym za bardzo [emoji38] chyba, że patrzeniem na NieMeza w takiej ilości [emoji1787]
 
No co ty ?
Jedzenie ci nie smakowało?
U nas było super do tej pory pamiętam te obiady na bank musi tam siedzieć jakąś poczciwa babiórka i klepać takie domowe obiadki. Nie było tam tak jak na zachodzie że kartę dań dają ale były mega pyszne te obiady.
No i robili też taka wyśmienita Inkę
Ja nie pije Inki a tam była tak dobra że po porodzie kupiłam sobie ale nie umiem jej zrobić tak jak w szpitalu robili
Ja na 5 dni w szpitalu 3 miałam rosół a jeden rybę na parze [emoji2356][emoji2356][emoji2356] plus rano oczywiście bułka z masłem...
 
I
Stoje pod klinika za 15 minut mam wejsc. Teraz czekanie....
I jak ?
Moja lekarka spoznila się dwie godzin, A całe badanie potrwalo 10minut... wyniki będą na maila A krew mam pobrać jutro... szkoda gadać...
Natomiast u mojego gin.wszystko ok,przedłużył mi leki,zwolnienie no i dostałam jakieś leki na prawdopodobną infekcje intymną... dzidzia duża, dziś z usg wyszło 13tyg 😱 A z om 11+3
 
I
I jak ?
Moja lekarka spoznila się dwie godzin, A całe badanie potrwalo 10minut... wyniki będą na maila A krew mam pobrać jutro... szkoda gadać...
Natomiast u mojego gin.wszystko ok,przedłużył mi leki,zwolnienie no i dostałam jakieś leki na prawdopodobną infekcje intymną... dzidzia duża, dziś z usg wyszło 13tyg 😱 A z om 11+3
Ahhh i ustalili mi termin polowkowych na 04.06
 
reklama
Ja na 5 dni w szpitalu 3 miałam rosół a jeden rybę na parze [emoji2356][emoji2356][emoji2356] plus rano oczywiście bułka z masłem...
Ojoj to biednie trochę:/
Ja bylam 4 dni albo 3 i pamiętam jeden obiad szczególnie mięso faszerowane szpinakiem i serem + ziemniory i surowka

Co do imienia Gaja też mi się podoba i też u męża nie przejdzie:)
 
Do góry